XXIX Cursa de l'Anoia (Els Prats de Rei)sáb 04/03/2017 20:28
Resultscreated by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
C1: Ini-Adult (47)
PlNameClubTime
1Maurici RabellaCOC38:50
2Carme Vidal BioscaCOC40:58
3Guillem Lópes SansNO CLUB42:31
4Roger Torrent OlivellaNO CLUB42:32
5Urgell Torrent OlivellaXino-Xano44:10
6Anna Yu López SansNO CLUB45:39
7Eric Merino GomezNO CLUB49:25
7Ivan Gil MerinoNO CLUB49:25
9Emma Bosch BoledaCOC53:52
10Marta Boleda MontpartCOC53:55
11Maite TorrejónNO CLUB56:01
12Etna GinésNO CLUB56:02
13Lidia GrauNO CLUB1:01:24
14NuriA OlivéNO CLUB1:01:57
15Maida SerrallongaGO-Extrem1:03:38
16Itzez SanromàNO CLUB1:06:44
17Francisco Jose Lopez GonzalezNO CLUB1:06:54
17Ananda Sanromà MoncunillNO CLUB1:06:54
19Maria Parcerisas RosanasNO CLUB1:08:19
19Marina Garcia RaurichNO CLUB1:08:19
21Ramon MuntadaNO CLUB1:08:48
22Biel Masana PerezCOC1:12:05
23Ivet Masana PerezNO CLUB1:13:53
24Mariona Olivella BaldrichXino-Xano1:15:25
25Núria Pelfort VidalNO CLUB1:15:30
26Roser Vidal PuellNO CLUB1:15:35
27Rut VilumaraNO CLUB1:20:35
28ADELA Sena MasNO CLUB1:20:37
29Pere Twose i VinyesNO CLUB1:22:08
30Queralt Twose i VinyesNO CLUB1:22:12
31Maria Alba Vinyes i CorminaNO CLUB1:22:14
32Enric Pegueroles LLonchNO CLUB1:23:11
33Ot Lladó PeguerolesNO CLUB1:23:20
34Mireia Genescà LLonchNO CLUB1:23:23
35Berta Hervàs GarcíaNO CLUB1:27:40
36Biel Hervàs GarciaNO CLUB1:27:56
37Pau Mur TarresNO CLUB1:31:10
38Yolanda González SampedroNO CLUB1:39:47
38Ferran Berloso ClaràNO CLUB1:39:47
40Pere Viader MausetNO CLUB1:39:51
41Alison Andrade DávilaNO CLUB1:39:53
42Irati Bragulat PascualNO CLUB2:08:11
43Enric Pegueroles MayorNO CLUB2:08:36
43David Bragulat LópezNO CLUB2:08:36
45Josefa Antolí BenaigesNO CLUB2:08:57
46Vidal Lladó PeguerolesNO CLUB2:09:36
 
Jon Bragulat PascualNO CLUBmp
 
 
 
C2: Ini-Nen (11)
PlNameClubTime
1Miriam GrauNO CLUB24:43
2Quima closaGO-Extrem30:21
3Miquel BorrasNO CLUB31:17
4Ieo Hernandez ParralejoNO CLUB31:19
5Armand VilaGO-Extrem31:29
6Benet MartiNO CLUB32:24
7Nora Hernandez ParralejoNO CLUB38:48
8Portal Martí48:00
9Mariona BalcellsNO CLUB50:13
 
Alba BalcellsNO CLUBmp
Salvador TornéNO CLUBdisq
 
 
 
C3: Encintat (3)
PlNameClubTime
1Elunei Samaranch LorcaNO CLUB38:00
 
Janina Genescamp
Jana MagarolesNO CLUBmp
 
 
 
C4: OPEN FEMENÍ (18)
PlNameClubTime
1Eleri HirvNO CLUB35:18
2Anna Illa CampsNO CLUB37:49
3Silvia Busquet AlsinaCOB38:15
4Virginia Guell RoviraUEVic39:57
5Milen Stoyanov MihalevXino-Xano40:14
6Paula PadillaAligots40:35
7Mariona Alsius SerraCOC46:43
8Clara Mirabet ArderiuCOC47:22
9Katarina MarekNO CLUB50:10
10Marta ParpalNO CLUB59:31
11Anna GarretaNO CLUB1:05:00
12Diana Rodriguez PinillosCOC1:09:57
13Laura ContiCOC1:11:59
14Neus Perramon LladóCOC1:12:46
15Susana PrietoNO CLUB1:15:42
 
Laura Perramon LladóCOCmp
Joana Alsius SerraCOCdnf
Montse Teixidó i FerréCOCdnf
 
 
 
C4: OPEN MASCULI (32)
PlNameClubTime
1Jordi Sales RoviraUEVic26:59
2Quim Rabella FernàndezCOC29:16
3Francesc Marí CausBO30:55
4David Riba MisarachsNO CLUB31:22
5Albert Daví RecasensCOC31:47
6Sander MirmeNO CLUB32:24
7Jordi Arumi CasadevallUEVic32:43
8Roger Virgili SerrallongaGO-Extrem33:10
9Jaroslav NajmanCOC33:19
10Marc Escolar GarciaCOC33:33
11Marc RàfolsCOC36:05
12Bernat Selva TorrasUEVic39:10
13Lluis AlsiusGO-Extrem40:52
14Andreu GrauNO CLUB41:14
15Pol Nogué UllastreUEVic41:17
16Jose Luis AlvarezNO CLUB42:03
17Marti Colomer PiquerBO42:28
18Joel PratNO CLUB42:30
19Oriol MuntaneNO CLUB43:10
20Andreu AliuAligots44:25
21Joan LopartGO-Extrem45:15
22Sergi Fernàndez BaldellouCOC45:47
23Jaume Miralles FabreguesCOC48:07
24Albert Hervàs VidalesCOC48:55
25Albert Bielsa MillánFarra-O50:07
26Jordi Moragas ForcadaUEVic50:21
27Lluís SerrallongaCOC51:58
28Enric Miquel HaslerCOC1:13:11
29Juanvi MiñanaNO CLUB1:15:43
30Xavier Ruiz CarrerasNO CLUB1:18:28
 
Pep MIrabet ArderiuCOCmp
Josep Riba TrepatCOCmp
 
 
 
Cadet Masculí (2)
PlNameClubTime
Bern Vich SusannaEscola Anoiamp
Nil MorreresNO CLUBdnf
 
 
 
Aleví Femení (6)
PlNameClubTime
1Vera Vich SusannaEscola Jesús Maria23:49
2Laia Monge ContiCOC28:50
3Emma MagañaNO CLUB1:04:29
4Violeta PelfortNO CLUB1:10:53
 
Anna NollaNO CLUBmp
Lola CarnéNO CLUBmp
 
 
 
Benjamí Femení (1)
PlNameClubTime
1Joana Monge ContiCOC30:35
 
 
 
Benjamí Mascuí (2)
PlNameClubTime
1Xavier Muñoz ManchaMare Diví Pastor Capellades51:55
 
Roger Quintana Esquerra-TorreMarquès de la Poblamp
 
 
 
Infantil Femení (2)
PlNameClubTime
1Eulàlia Estiarte RuizCOC12:12
1Clara Monge ContiCOC12:12
 
 
 
Infantil Masculí (3)
PlNameClubTime
1Lluc Torné SolàNO CLUB43:06
2Guillem Malet FornEscola Pia45:08
 
Arnau Muñoz ManchaIES Molí de la Vilamp
 
 
 
Prebenjamí (2)
PlNameClubTime
1Pau Gargallo PujolCOC36:45
2Biel Riba DomènechEscola Pia57:49
 
 
 
Aleví Masculí (4)
PlNameClubTime
1Jaume SolàNO CLUB33:45
2Josep PuigNO CLUB1:20:26
3Enric TomasNO CLUB1:21:20
 
olau rieraNO CLUBmp
 
 
 
Juvenil Femení (1)
PlNameClubTime
1Aina Torné SolàNO CLUB1:01:44