TIC BCN 2016 / Barcelona City Race Euro Tourdo. 06/11/2016 13:45
Beginers Long and Beginer Short have free start timeIniciació Nens i Iniciació adults tenen sortida lliure
Preliminary results - Long distancecreated by OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
Beginners Long (Adult) (87/96)Status of: 13:45
PlStnoNameYBClubTime
1408Stefan MeißnerKaulsdorfer OLV Kaulsdorfer OLV Berlin31:51
2303Diego Albert Fonseca01Club Orientació Club Orientació Catalunya34:26
3167Marcel Valls Martínez99Institut Jaume B Institut Jaume Balmes35:22
4689Ander ZugazagaIndividuals/No c Individuals/No club36:26
5194Teo Gil Moreno de Mora Sardŕ97Individuals/No c Individuals/No club36:53
6151Neus Gil Clapera88Corredorsvalls.c Corredorsvalls.cat37:54
7683Joan Manel BonetIndividuals/No c Individuals/No club39:31
8309Pau Ubach Raya00Club Orientació Club Orientació Catalunya39:49
9222Jorge Gómez Mota76Individuals/No c Individuals/No club40:00
10166Nil Salvat Rovira99Institut Jaume B Institut Jaume Balmes40:15
11159MARTA PARPAL SERVOLE69Institut Jaume B Institut Jaume Balmes40:19
12215Núria Vidal Pujol-Xicoy73Individuals/No c Individuals/No club42:27
13152Carme Vidal Biosca90Escola Esportiva Escola Esportiva CERRR Igualad44:02
14310Helena Ubach Raya98Club Orientació Club Orientació Catalunya44:02
15691Alex LemoncheIndividuals/No c Individuals/No club44:10
16307Ivan Emelianov Cubides01Club Orientació Club Orientació Catalunya44:13
17163Xavier Morales Sevillano71Institut Jaume B Institut Jaume Balmes45:16
18186Isabel Darnell Martín72Individuals/No c Individuals/No club45:25
19153Jordi Mestres Torras73Escola Orlandai Escola Orlandai45:33
20681Laia Capellŕ03Individuals/No c Individuals/No club47:00
21479Damien Risse99OLG Dachsen OLG Dachsen47:00
22678Pau Capellŕ66Individuals/No c Individuals/No club47:14
2314Juan Eugenio Gutierrez Costas74Aromon Aromon47:33
24305Roger Bonet Segalés02Club Orientació Club Orientació Catalunya48:14
25161marcel claramunt bassegoda02Institut Jaume B Institut Jaume Balmes48:43
26196ELISA LORA VILLALBA99Individuals/No c Individuals/No club49:22
27531Jasminka Cindri? Perkovi?OK Medjimurje OK Medjimurje49:24
28195Enric Giralt Ribot85Individuals/No c Individuals/No club49:37
29206NURIA SAIGI MORGUI84Individuals/No c Individuals/No club49:39
30148Marta Pajaro Blázquez80ADOL ADOL49:58
31200Eduard Pereda Miquel84Individuals/No c Individuals/No club50:05
32149Maria Baltŕ Rosaura85Centre Excursion Centre Excursionista de Terras50:37
33227Marta Hermosilla Pozo82Individuals/No c Individuals/No club51:10
34270Anne Cureau91Club Orientació Club Orientació Catalunya52:58
35311ESTER VIDAL PUJOL-XICOY69Club Orientació Club Orientació Catalunya53:09
36225Guillaume Cozanet90Individuals/No c Individuals/No club53:32
37478Rosa Pagčs Olňnia80Club Orientació Club Orientació Berguedŕ54:55
3854Elisabet Jordana67Golc Golc55:07
39183Victňria Castells Cuscó85Individuals/No c Individuals/No club55:16
40684Pau Vla CavesIndividuals/No c Individuals/No club58:19
41686Elies MaldonadoIndividuals/No c Individuals/No club58:47
42685Joan Vila GuileraIndividuals/No c Individuals/No club59:25
43699Amanda LiikanenIndividuals/No c Individuals/No club1:00:07
44118Berta Meseguer Flaque85U.E.VIC U.E.VIC1:00:08
45698Julia AnderssonIndividuals/No c Individuals/No club1:00:27
46199Cristina Naudó Vallverdú91Individuals/No c Individuals/No club1:01:36
47179Miquel Altabás Castillo94Individuals/No c Individuals/No club1:01:52
48489Vidal Lemes Quintero77O-riéntate O-riéntate1:02:02
49265Alessandro PerriIndividuals/No c Individuals/No club1:06:08
50190Maciŕ Ferrer Garcia01Individuals/No c Individuals/No club1:08:00
51207Berta Sanfeliu Salvŕ86Individuals/No c Individuals/No club1:08:58
52443Silke SchlüterUSC Magdeburg USC Magdeburg1:09:48
53184Xčnia Colom Querol94Individuals/No c Individuals/No club1:10:09
54178Marc Alasŕ Teixidó07Individuals/No c Individuals/No club1:10:15
55210Esther Teixidó Ferré74Individuals/No c Individuals/No club1:10:19
56211Enric Teixidó Ferré87Individuals/No c Individuals/No club1:10:20
57208Jordi Sanz Ballabriga63Individuals/No c Individuals/No club1:13:12
58547Maria Del Encina Granado SanchezCODAN EXTREMADUR CODAN EXTREMADURA1:17:07
59268Montse Gesé FernándezIndividuals/No c Individuals/No club1:17:07
60269Marc Bosch Jesé11Individuals/No c Individuals/No club1:17:10
61267Carles Bosh Saiz73Individuals/No c Individuals/No club1:17:14
62682Eva Maria MeraIndividuals/No c Individuals/No club1:17:35
63181Cristina Astier Vives61Individuals/No c Individuals/No club1:23:56
64203ESTHER QUERALT RUBIO63Individuals/No c Individuals/No club1:24:27
65185Eloi Cucurella Cornellana61Individuals/No c Individuals/No club1:24:59
66214LOURDES VERGÉS SALAS63Individuals/No c Individuals/No club1:26:17
67679Carme Solé67Individuals/No c Individuals/No club1:26:33
68680Bet Capellŕ03Individuals/No c Individuals/No club1:26:55
69202Nuria Prat Fornells61Individuals/No c Individuals/No club1:27:00
70205Jaume Ramonet Fernández55Individuals/No c Individuals/No club1:28:38
7115Steven M Rush68BOK BOK1:31:26
72696Montse LópezIndividuals/No c Individuals/No club1:35:59
73695Montserrat López ArchsIndividuals/No c Individuals/No club1:36:32
74694Montse Turrion SimoIndividuals/No c Individuals/No club1:36:53
75692Aida Barra CanovasIndividuals/No c Individuals/No club1:39:55
76201Alberto Pinheiro49Individuals/No c Individuals/No club1:52:11
77697Gemma VenturaIndividuals/No c Individuals/No club2:02:26
78456Josep Torres JuanGrions Orientaci Grions Orientació2:08:58
 
264William HoughtonIndividuals/No c Individuals/No clubmp
693Radka SvarcováIndividuals/No c Individuals/No clubmp
701Sergi GiménezIndividuals/No c Individuals/No clubmp
335Örjan Arkäng69Tullinge SK Tullinge SKmp
209Miriam Sanz Cortés87Individuals/No c Individuals/No clubmp
204Clara Rafel85Individuals/No c Individuals/No clubmp
677Carlos Pinto80Individuals/No c Individuals/No clubmp
258Eva Sancho78Individuals/No c Individuals/No clubdnf
259Anna Biosca77Individuals/No c Individuals/No clubdnf
 
 
 
Beginners Short (Children) (31/37)Status of: 13:45
PlStnoNameYBClubTime
1734Pau CantosIndividuals/No c Individuals/No club13:33
2539Gustav AspIFK Göteborg IFK Göteborg16:12
3158JULIA PUJOL LUZARRAGA04Institut Jaume B Institut Jaume Balmes16:36
4733Oriol CantosIndividuals/No c Individuals/No club16:42
5154Biel Mestres Pons06Escola Orlandai Escola Orlandai19:54
6114A. HommenSV IHW Alex Berl SV IHW Alex Berlin22:39
7176TON VILARO SARDA03Serveis d'esport Serveis d'esport UB Atletisme23:02
8722Preston LiamIndividuals/No c Individuals/No club24:17
9188Lali de las Cuevas Garcia73Individuals/No c Individuals/No club25:33
10187Eloi de las Cuevas04Individuals/No c Individuals/No club26:01
11218Guim Casas Vidal08Individuals/No c Individuals/No club26:39
12221Malva Vidal Schmutz05Individuals/No c Individuals/No club26:49
13217Martina Casas Vidal06Individuals/No c Individuals/No club28:34
14729Ona Pié ComajuncosaIndividuals/No c Individuals/No club34:50
15404Mieszko ChachurskiKU AZS WAT Warsz KU AZS WAT Warszawa38:43
16175Ariadna Segura Gálvez03Institut Jaume B Institut Jaume Balmes39:15
17730Jofre Dalmau SillasIndividuals/No c Individuals/No club39:23
18731Rihama Rovira planasIndividuals/No c Individuals/No club39:44
19177Elia Douet Gasol04UEC Gracia UEC Gracia45:28
20157BERTA PUJOL LUZARRAGA04Institut Jaume B Institut Jaume Balmes47:17
21725Berta Hervŕs GarciaIndividuals/No c Individuals/No club47:47
22726Biel Hervŕs GarciaIndividuals/No c Individuals/No club47:54
23737Carlit Tölko ValledorIndividuals/No c Individuals/No club48:23
24735Miriam Canos CollIndividuals/No c Individuals/No club50:30
25736Uxia Totusaus NovoaIndividuals/No c Individuals/No club58:56
26732David AlbanellIndividuals/No c Individuals/No club1:13:37
 
168Gemma Belluda Ventura72Institut Jaume B Institut Jaume Balmesmp
170Núria Morales Belluda07Institut Jaume B Institut Jaume Balmesmp
169Joan Morales Belluda05Institut Jaume B Institut Jaume Balmesmp
723Pau GargalloIndividuals/No c Individuals/No clubmp
172Lluís Pujadas Prat04Institut Jaume B Institut Jaume Balmesmp
 
 
 
Men Vets (M35+) (65/71)Status of: 13:45
PlStnoNameYBClubTime
1155Santiago Jiménez Molina80GOCAN GOCAN43:28
2102Svajunas Ambrazas67SK S-Sportas SK S-Sportas43:43
346Eduard Garcia76FARRA-O FARRA-O44:32
4247Aleu Agulló76Individuals/No c Individuals/No club44:54
540James Williams78EPOC EPOC45:41
6507Lenges GuidoNSV AMEL NSV AMEL47:12
7394Thierry GalindoORIENT'ALP ORIENT'ALP47:23
8396Georg WittbergerFSPV Erste Bank FSPV Erste Bank47:39
985Andrew Monro69NGOC NGOC47:47
10426Dainoras SaunoriusIGTISA IGTISA47:55
1153Jason Inman70FVO FVO49:07
12452Toni VenäläinenValkeakosken Hak Valkeakosken Haka49:11
13113Sven Hommen75SV IHW Alex Berl SV IHW Alex Berlin49:27
14475Dani Castellŕ Vancells78Club Orientació Club Orientació Berguedŕ49:27
1569Dmitry Ushakov73LOK LOK49:36
165Jordi Riuro75Aligots Aligots50:26
17425Andrey PavlovMetallKomplekt MetallKomplekt51:24
18284Fernando Márquez PozoClub Orientació Club Orientació Catalunya51:30
19345Patrik Leickt68Tullinge SK Tullinge SK52:06
20110Stefan Hellberg76Sundbybergs IK Sundbybergs IK52:09
2178Joan Borrŕs Ripollčs69Montsant Montsant52:26
2228Chris Poole70CLOK CLOK53:01
23546Peter KnudsenOK MELFAR OK MELFAR53:39
24369Tony UdrisSouth Yorkshire South Yorkshire Orienteers54:06
25124David Hermosilla Pozo77UE Sabadell-O UE Sabadell-O54:30
26450Thomas HlostaLC Erste Bank LC Erste Bank54:55
27374Grzegorz BiolikTrackcourse Trackcourse55:04
28484Javier HorrachOLG Dachsen OLG Dachsen55:14
29523Jordi Figarola64Oros Oros55:19
3064Mattias Carlstein71IFK LIDINGÖ IFK LIDINGÖ55:37
31558Edgar AguileraClub Orientació Club Orientació Catalunya56:32
32121Jan Esquerra72U.E.VIC U.E.VIC56:45
33384Sabin OrmazaCOBi - Club Orie COBi - Club Orientación Bidea57:03
34556HEIGO PŐLDXT sport XT sport58:09
35548José Felix Guardado CoronCODAN EXTREMADUR CODAN EXTREMADURA58:55
36524Pau Comerma68Oros Oros59:01
37103Tomas Klicner69SK S-Sportas SK S-Sportas59:09
38488Lluís Ollora HoyosSenglarO SenglarO59:13
39322Espen Fyhn NilsenStavanger Orient Stavanger Orienteringsklubb59:44
40413Carles Sánchez PovedaS.D. Correcamino S.D. Correcaminos59:56
41346Henrik Bladh74Tullinge SK Tullinge SK1:00:08
42131Jordi Fargas75UPC UPC1:00:13
43324Peter CarlsenRřyken orienteri Rřyken orienteringslag1:00:24
4430Jordi Azorin Subira77Club UPC Club UPC1:01:31
45645Roi Ubeira FernándezIndividuals/No c Individuals/No club1:02:29
46537Tormod KleppaLillehammer orie Lillehammer orienteringsklubb1:02:56
47321Jřrgen NilsenStavanger Orient Stavanger Orienteringsklubb1:04:45
48130Albert Renom73UPC UPC1:08:58
49283Albert Martinez ComellasClub Orientació Club Orientació Catalunya1:10:15
50646Xavier OliveresIndividuals/No c Individuals/No club1:11:36
5132Pablo Corbí Vicedo74CM Hospitalet CM Hospitalet1:12:43
5291Peter Gheysels69Omega Omega1:17:58
53644Jorge JiménezIndividuals/No c Individuals/No club1:19:01
5447Oriol Navarro79FARRA-O FARRA-O1:24:02
55648Marc RoviraIndividuals/No c Individuals/No club1:25:19
56377Fernando Gutiérrez BańosCOV - Club de Or COV - Club de Orientación Vall1:26:46
57643Carles SaboritIndividuals/No c Individuals/No club1:28:25
5877Carmel Expósito Miró67Montsant Montsant1:32:13
59414Juanen Benlliure OrtegaS.D. Correcamino S.D. Correcaminos1:36:48
60281Maurici Torres68Club Orientació Club Orientació Catalunya2:12:23
 
445Sven ClaudiusUSC Magdeburg USC Magdeburgmp
333Dariusz PachnikUKS Orientpark UKS Orientpark Iwinymp
319Ferran AlsiusClub Orientació Club Orientació Catalunyamp
120Carles Salvador77U.E.VIC U.E.VICdnf
6Josep Vila i Vila81Aligots Aligotsdnf
 
 
 
Men Super Vets (M50+) (57/59)Status of: 13:45
PlStnoNameYBClubTime
1540Thomas AspIFK Göteborg IFK Göteborg36:52
2481Roland MeisterOLG Dachsen OLG Dachsen37:35
3480Hansruedi KohlerOLG Dachsen OLG Dachsen37:44
4506Robert TheissNSV AMEL NSV AMEL38:47
516David Hunt60BOK BOK39:04
6339Göran Längheim65Tullinge SK Tullinge SK39:16
7340Tomas Hultqvist64Tullinge SK Tullinge SK40:00
8279Pere Bossa BuesoClub Orientació Club Orientació Catalunya40:01
9459Luis Martin de los Rios62Grions Orientaci Grions Orientació40:02
10371Andreas GroteOLC SKOG FRIBOUR OLC SKOG FRIBOURG40:16
11422Christer SkoogKils OK Kils OK40:45
1212Björn Rosendahl56Arla IF Arla IF41:19
13278Lluís Alsius DalmauClub Orientació Club Orientació Catalunya43:26
1437Michal Smutný62Doudleby nad Orl Doudleby nad Orlicí43:29
15405Ryszard ChachurskiKU AZS WAT Warsz KU AZS WAT Warszawa44:21
16379Fernando CostaGD4C GD4C44:46
17424Vincent LangeardValbonne Sophia Valbonne Sophia Antipolis Orie44:47
18142David Kingham56WAOC WAOC45:39
19341Mats Karlsson65Tullinge SK Tullinge SK46:22
20399Gunnar SvanbergJärfälla OK Järfälla OK46:22
21444Jürgen KohlerUSC Magdeburg USC Magdeburg46:29
22533Arnfinn PedersenActive Travel No Active Travel Norway AS46:31
23461Sergi Fernŕndez BaldellouGrions Orientaci Grions Orientació47:37
24520Juan Manuel Lasso FriasClub Deportivo P Club Deportivo Portillo47:40
25449Rune StraeteWing OK Wing OK48:01
26415Rezs? SzalókiGyöngyösi Tájfut Gyöngyösi Tájfutó Klub48:07
2711Bjorn Alpberg61Almby IK Almby IK48:14
28141Peter Haynes58WAOC WAOC48:43
29417Arne Hĺkon JřrgensenSandefjord Orien Sandefjord Orienteringsklubb48:57
30432Patrick SinicoChâteaurenard Or Châteaurenard Orientation49:03
3159Peter Harris58HALO HALO49:24
32280Jaume Miralles FabreguesClub Orientació Club Orientació Catalunya49:38
33392Žilovas DevisTakas OSK Takas OSK50:17
344Mark Heikoop64Aligots Aligots51:13
35373Dominique BruylantASUB Orientation ASUB Orientation54:03
36460Santi Guillen56Grions Orientaci Grions Orientació54:30
37372Rolf HedigerOLC SKOG FRIBOUR OLC SKOG FRIBOURG54:52
38428Jan BouwmanKölner OL-Team Kölner OL-Team54:54
3966Vidar Danielsen56IL Tyrving IL Tyrving55:08
40370Olivier BaechlerOLC SKOG FRIBOUR OLC SKOG FRIBOURG56:25
411Gerard Derome521307 130759:42
42128Josep M. Cors65UPC UPC1:00:04
43499Jan Sveen55Raumar orienteri Raumar orientering1:00:07
44119Conrad Meseguer Sebastia55U.E.VIC U.E.VIC1:00:58
45398Kenneth Pettersson57Järfälla OK Järfälla OK1:02:29
46109Kieran Devine52SOC SOC1:02:50
47127Lucas de Feo Alemany55UPC UPC1:09:40
48138Eduardo Víctor Ramos Lozano55USC USC1:10:17
4949Jose Madoz66Fundi-o Fundi-o1:11:51
50431Daniel LamorletteChâteaurenard Or Châteaurenard Orientation1:12:30
51500Morten EngebretsenRaumar orienteri Raumar orientering1:18:41
52115Clive Wilson54SYO SYO1:22:22
53474Pere Llorens Cases62Club Orientació Club Orientació Berguedŕ1:29:25
54100Alex Sanchez Sebastian57Safrunners Safrunners1:36:35
 
543Tor Willy SolbergseterAustmarka Austmarkamp
61Erik Grřndalen55Hamar OK Hamar OKmp
342Hans Sundqvist64Tullinge SK Tullinge SKdnf
 
 
 
Men Ultra Vets (M65+) (17/18)Status of: 13:45
PlStnoNameYBClubTime
188Kai Saksman50OK TON OK TON40:05
217Mark Dyer48BOK BOK40:08
3497Vesa TurkuHelsingin Suunni Helsingin Suunnistajat/Ogeli40:24
4406Klaus OlsenTisvilde Hegn OK Tisvilde Hegn OK42:28
5483Albert FreiOLG Dachsen OLG Dachsen42:44
6140Knut Skjeset45Vang OL Vang OL43:54
7344Ingemar Larsson49Tullinge SK Tullinge SK44:28
8108John Pittam50SO SO46:54
9410Gábor MolnárHegyisport Szent Hegyisport Szentendre Egyesüle47:39
10552John Collyer45SOS SOS48:42
1182Adrian Barnes51NATO NATO49:53
12400Lars JonassonJärfälla OK Järfälla OK52:40
13493Ulf KristenssonHalmstad OK Halmstad OK53:32
14366Gérard LefrançoisA C Beauchamp A C Beauchamp56:39
1538Christopher Drew47EBOR EBOR59:12
 
439Roland DieudonnéASMBCO ASMBCOmp
482Theo FesselerOLG Dachsen OLG Dachsendnf
 
 
 
Men Children (M12-) (4/5)Status of: 13:45
PlStnoNameYBClubTime
1336Filip Hatlen05Tullinge SK Tullinge SK15:18
2435Xian Novoa GutierrezMontańeiros de P Montańeiros de Pontevedra-A Ro17:00
3338Felix Arkäng04Tullinge SK Tullinge SK20:48
4337Elias Bladh06Tullinge SK Tullinge SK25:45
 
 
 
Men Elite (44/50)Status of: 13:45
PlStnoNameYBClubTime
1509Řystein Kvaal ŘsterbřIFK Lidingö SOK IFK Lidingö SOK45:04
262Olli-Pekka Koistinen85Hiidenkiertäjät Hiidenkiertäjät46:30
3504Olivier Blanc TranchantO'Jura O'Jura49:56
4472Pau Llorens Caellas94Club Orientació Club Orientació Berguedŕ49:59
5503Oscar Vila Sempere92C.E. Colivenc C.E. Colivenc50:22
6502Borja Vila Sempere95C.E. Colivenc C.E. Colivenc51:06
735Ayoze Infante Conejo88Cocan Tenerife Cocan Tenerife51:20
8331Wojciech PachnikUKS Orientpark UKS Orientpark Iwiny51:38
9419Marian BassetASUL Sports Natu ASUL Sports Nature52:06
10673Pol Rŕfols PerramonClub Orientació Club Orientació Catalunya52:47
1175Martin Nilsson95MALUNGS OK MALUNGS OK53:00
12674Biel Rŕfols PerramonClub Orientació Club Orientació Catalunya53:50
13125Sergio Cristobal Bravo80UPC UPC56:32
14239Eduard Vizcaya RoldanMontsant Montsant57:57
15276Magí LlaveriaClub Orientació Club Orientació Catalunya58:21
16105Dan Lewington85SLOW SLOW58:53
17330Mateusz MadejUKS Orientpark UKS Orientpark Iwiny59:26
18233Mario Christiner89Individuals/No c Individuals/No club1:00:13
19332Marek WojnowiczUKS Orientpark UKS Orientpark Iwiny1:00:36
2087Ben Beresford95NOC NOC1:01:22
21232Riivo Roose87Individuals/No c Individuals/No club1:01:35
22273Jaroslav NajmanClub Orientació Club Orientació Catalunya1:02:02
23274Quim Solé LlobetClub Orientació Club Orientació Catalunya1:02:23
24495Miguel NobregaClube de Orienta Clube de Orientaçăo de Viseu -1:02:41
25491Jorge Guedes Artiles98O-riéntate O-riéntate1:04:03
26510Gil Alves SerafimOriMarăo OriMarăo1:04:20
27457Toni Serrallonga Gasch58Grions Orientaci Grions Orientació1:05:20
28275Roger Solé LlobetClub Orientació Club Orientació Catalunya1:06:03
29527Óscar Hernáiz SánchezRiOjA-O RiOjA-O1:06:53
30367Manuel DiasLisboa OK Lisboa OK1:07:44
313Marc Sala84Aligots Aligots1:08:05
32545Benedetto VinciA.s.d. Orienteer A.s.d. Orienteering Academy Pu1:10:11
33327Carlos Viana.COM-Clube de Or .COM-Clube de Orientaçăo do Mi1:10:24
3492Manuel López Medina69OrientaGC OrientaGC1:11:54
35536Tor Arve Bjřrnst StrandActive Travel No Active Travel Norway AS1:12:41
36238Francesco Stefanachi82Individuals/No c Individuals/No club1:15:09
3722Ferran Santoyo Medina68C.E.FARRA-O C.E.FARRA-O1:15:22
38123Ricard Masferrer57UE Sabadell-O UE Sabadell-O1:18:12
39505Javier Hernando Pérez OramasClub de Orientac Club de Orientación Estrella P1:18:40
4024Sergio Herrero83CDCEBE CDCEBE1:20:01
41675Joan Barí LladósIndividuals/No c Individuals/No club1:25:02
42511Simăo CardealOriMarăo OriMarăo1:34:08
43490Óscar Vicente Bordón Pastor92O-riéntate O-riéntate1:41:27
 
36Šimon Smutný93Doudleby nad Orl Doudleby nad Orlicímp
 
 
 
Men Junior (M20-) (8/9)Status of: 13:45
PlStnoNameYBClubTime
1442Kimetz Galarraga LopezGOT Gipuzkoako O GOT Gipuzkoako Orientazio Tald36:16
290Lennard Gheysels00Omega Omega41:44
3365Lukas ArkängTullinge SK Tullinge SK43:50
4528Jesús Armas IbáńezRiOjA-O RiOjA-O46:37
5458Guillem Serrallonga Rosell99Grions Orientaci Grions Orientació51:48
693Jamie Hoyle97PFO PFO53:28
7277Luca Almińana MoralesClub Orientació Club Orientació Catalunya53:57
8240Josep Peńalver Juan99Individuals/No c Individuals/No club1:00:57
 
 
 
Men Open (14/17)Status of: 13:45
PlStnoNameYBClubTime
1314Marc Escolar Garcia87Club Orientació Club Orientació Catalunya43:32
284Tom Cochrane86NGOC NGOC47:37
325Davy Ker95CLARO CLARO51:31
4126Adrian Yańez92UPC UPC52:01
5242Sam Brown91Individuals/No c Individuals/No club53:18
683Tom Birthwright79NGOC NGOC53:56
776Jose Luis Alvarez Prieto79Montsant Montsant56:24
8378Torbjřrn DallřkkenTynset IF Tynset IF58:34
9588Gonzalo DonosoIndividuals/No c Individuals/No club1:01:00
1044Jesus Hita Bote70FARRA-O FARRA-O1:04:53
11473Jordi Lemonche Ramos78Club Orientació Club Orientació Berguedŕ1:06:55
12245Jordi Mayol CorominasIndividuals/No c Individuals/No club1:11:03
13325José Júlio Marinho NogueiraJúlio & Márcia Júlio & Márcia1:35:19
14244Hugo Moreira90Individuals/No c Individuals/No club1:42:09
 
 
 
Men Youth (M16-) (13/14)Status of: 13:45
PlStnoNameYBClubTime
196Alexander Repsta Storemyr00Porsgrunn OL Porsgrunn OL26:59
2286Pol Canosa VidalClub Orientació Club Orientació Catalunya27:03
3348Hampus Hatlen03Tullinge SK Tullinge SK27:15
4465Roger Virgili Serrallonga02Grions Orientaci Grions Orientació27:53
5347Alfred Längheim02Tullinge SK Tullinge SK28:48
6349Johannes Bladh01Tullinge SK Tullinge SK29:20
7287Eric Loré AmigóClub Orientació Club Orientació Catalunya29:56
8463Rabella Quim00Grions Orientaci Grions Orientació30:41
9143Bernat Ledesma04Xinoxano Xinoxano32:55
10466Adriŕ Tormos01Grions Orientaci Grions Orientació33:16
11285Jan Canosa Vidal02Club Orientació Club Orientació Catalunya38:38
12375Emil BiolikTrackcourse Trackcourse40:34
13464Maurici Rabella03Grions Orientaci Grions Orientació43:42
 
 
 
Women Vets (W35+) (41/44)Status of: 13:45
PlStnoNameYBClubTime
1494Ingela AlvmyrenHalmstad OK Halmstad OK47:37
2538Valborg MadslienLillehammer orie Lillehammer orienteringsklubb49:15
3376Agnieszka BiolikTrackcourse Trackcourse50:14
4104Aine Ambraziene72SK S-Sportas SK S-Sportas51:54
5447Olga AugustUSC Magdeburg USC Magdeburg51:55
6423Helen SkoogKils OK Kils OK52:51
768Mary Ross72INT INT52:53
8412Gabriella GyörffyHegyisport Szent Hegyisport Szentendre Egyesüle55:15
926Ruth Ker67CLARO CLARO55:19
10382Baiba BirznieceAuseklis IK Auseklis IK56:20
11137Mariona Roca Carceller79UPC UPC56:57
1219Tereza Maria Rush79BOK BOK57:14
13393Lina BalciunaiteTakas OSK Takas OSK57:51
1473Olga Kuznetsova77Individuals/No c Individuals/No club59:38
15147Montse Buscart71Xinoxano Xinoxano1:02:10
16470Anna Torrent78Grions Orientaci Grions Orientació1:03:59
17359Lisa Leickt71Tullinge SK Tullinge SK1:04:38
18501Heidi ŘstliRaumar orienteri Raumar orientering1:05:02
1972Anna Orlova76LOSIny53 LOSIny531:05:10
20487Mirjam HorrachOLG Dachsen OLG Dachsen1:05:51
21471Laura Torres GomezGrions Orientaci Grions Orientació1:06:53
22519Urszula TrykozkoTeam 360 Team 3601:07:03
23146Sandra Rabassa Bragulat74Xinoxano Xinoxano1:07:18
24525Meritxell Castro MontserratOros Oros1:07:27
25433Séverine SinicoChâteaurenard Or Châteaurenard Orientation1:07:44
26122Blanca Foix Sallo70U.E.VIC U.E.VIC1:08:33
27434Lina JasulaityteOLifant OLifant1:09:50
28534Anne-grete AustadActive Travel No Active Travel Norway AS1:09:56
29469Immaculada Serrallonga Gasch67Grions Orientaci Grions Orientació1:11:17
30453Concepcion Gonzalez BelloCLUB FLUVIAL DE CLUB FLUVIAL DE LUGO1:11:40
31357Elisabeth Längheim68Tullinge SK Tullinge SK1:12:39
3223Maria Gracia Gibert80C.E.FARRA-O C.E.FARRA-O1:20:09
3374Elena Khramova77LOSIny53 LOSIny531:22:53
34323Brit Vivian MelingStavanger Orient Stavanger Orienteringsklubb1:30:46
3510Hanneke Heikoop69Aligots Aligots1:31:14
36631Olga KUZNETZOVALOSIny53 LOSIny531:34:31
37101Alicia Bofarull Castro68Safrunners Safrunners1:35:10
3833Cristina Gonzalez Monrós78CM Hospitalet CM Hospitalet1:46:35
 
358Anna-Lena Längheim67Tullinge SK Tullinge SKmp
42Emma Crowther71EPOC EPOCdnf
41Esther Logue71EPOC EPOCdnf
 
 
 
Women Super Vets (W50+) (30/32)Status of: 13:45
PlStnoNameYBClubTime
1355Yvonne Andersson66Tullinge SK Tullinge SK39:18
2353Monica Hatlen65Tullinge SK Tullinge SK43:17
3446Veronika LangeUSC Magdeburg USC Magdeburg44:02
4388Doris HaasOLG Pfäffikon Ru OLG Pfäffikon Rutz46:54
5411Gabriella JenöváriHegyisport Szent Hegyisport Szentendre Egyesüle47:09
6386Susi RutzOLG Pfäffikon Ru OLG Pfäffikon Rutz48:17
7256Tatsiana NikitsinaIndividuals/No c Individuals/No club48:56
8477Anna Garriga SalaClub Orientació Club Orientació Berguedŕ49:50
9401Eva SvanbergJärfälla OK Järfälla OK51:04
10354Lena Sundqvist65Tullinge SK Tullinge SK52:06
1134Pascale Martin60CO liege CO liege52:18
12390Ursula WolfensbergerOLG Pfäffikon Ru OLG Pfäffikon Rutz52:20
13440Guyonne PetitASMBCO ASMBCO52:37
14380Aida CorreiaGD4C GD4C56:30
15139Rosa María Pernas Martínez59USC USC56:57
1613Susanne Persson59Arla IF Arla IF57:05
17389Graf MarianneOLG Pfäffikon Ru OLG Pfäffikon Rutz59:49
18391Barbara RancanOLG Pfäffikon Ru OLG Pfäffikon Rutz1:05:08
19257Nadezhda KlopovskaiaIndividuals/No c Individuals/No club1:05:52
20555Daniella MarcoliniGrupo Orientisti Grupo Orientisti Bolzano1:06:42
21136Assumpcio Termens64UPC UPC1:06:52
22416Éva SzalaiGyöngyösi Tájfut Gyöngyösi Tájfutó Klub1:09:04
2360Isoldt Harris59HALO HALO1:09:29
24544Mette SolbergseterAustmarka Austmarka1:14:26
25381Margarida RochaGD4C GD4C1:18:45
26116Pauline Wilson52SYO SYO1:26:18
27522Ana Julia Alonso BrasasClub Deportivo P Club Deportivo Portillo1:40:16
28368Rosário MatiasLisboa OK Lisboa OK1:45:45
 
51Chus Vidal65Fundi-o Fundi-omp
107Kathy Haynes57SLOW SLOWmp
 
 
 
Women Ultra Vets (W65+) (11/11)Status of: 13:45
PlStnoNameYBClubTime
167Kari Pedersen49IL Tyrving IL Tyrving38:13
218Katy Dyer49BOK BOK39:06
3403Birgitta BillstamJärfälla OK Järfälla OK39:15
439Liz Drew49EBOR EBOR39:55
5407Birgit OlsenTisvilde Hegn OK Tisvilde Hegn OK43:15
6441Madeleine DIEUDONNEASMBCO ASMBCO44:26
7402Anne Lundmark49Järfälla OK Järfälla OK44:34
8498Kaija TurkuHelsingin Suunni Helsingin Suunnistajat/Ogeli46:21
9553Jenny Collyer45SOS SOS49:50
102Annie Derome471307 13071:17:30
 
486Gertrud FesselerOLG Dachsen OLG Dachsenmp
 
 
 
Women Children (W12-) (9/12)Status of: 13:45
PlStnoNameYBClubTime
1350Wilma Leickt04Tullinge SK Tullinge SK16:53
2467Clara Virgili Serrallonga04Grions Orientaci Grions Orientació17:23
3541Matilda AspIFK Göteborg IFK Göteborg18:30
4288Sira Canosa Vidal04Club Orientació Club Orientació Catalunya20:54
5293Alba Loré AmigóClub Orientació Club Orientació Catalunya23:11
6291Joana Alsius SerraClub Orientació Club Orientació Catalunya25:11
7320Lila AlsiusClub Orientació Club Orientació Catalunya32:47
8312clara canosa vidal08Club Orientació Club Orientació Catalunya41:41
994Gabriela Hoyle07PFO PFO1:07:46
 
 
 
Women Elite (34/36)Status of: 13:45
PlStnoNameYBClubTime
1420Isia BassetASUL Sports Natu ASUL Sports Nature50:09
2111Karolina Hellberg77Sundbybergs IK Sundbybergs IK54:18
386Caroline Craig84NGOC NGOC54:41
4421Juliette BassetASUL Sports Natu ASUL Sports Nature55:24
557Moa Sjöberg00Göteborg-Majorna Göteborg-Majorna OK55:39
6554Marta Guijo AlonsoVía de la Plata Vía de la Plata55:50
763Anu Uhotoinen86Hiidenkiertäjät Hiidenkiertäjät56:01
8334Ma?gorzata SzeligaUKS Orientpark UKS Orientpark Iwiny56:46
9448Katarína HrašnováKOB Sokol Pezino KOB Sokol Pezinok57:11
10251Laia Gil ClaperaMontsant Montsant57:45
117Laura Baus98Aligots Aligots57:47
1265Magdalena Carlstein77IFK LIDINGÖ IFK LIDINGÖ57:54
13468Mar Serrallonga Rosell97Grions Orientaci Grions Orientació59:16
148Claudia Baus Samaranch95Aligots Aligots1:01:22
15156María Coloma Peńate86GOCAN GOCAN1:01:45
16529Meri ChkripeskaOK Zlatovrv OK Zlatovrv1:02:23
17476Marta Palau88Club Orientació Club Orientació Berguedŕ1:02:42
1870Alla Zinina83LOSIny53 LOSIny531:04:09
19542Aida UrgellGrup d'Orientaci Grup d'Orientació Les Corts1:05:27
20395Maneglia MarionORIENT'ALP ORIENT'ALP1:07:11
2158Isabella Lago99Göteborg-Majorna Göteborg-Majorna OK1:08:03
22409Isabell JänichKaulsdorfer OLV Kaulsdorfer OLV Berlin1:08:09
23526Barbara HauserOLC Wienerwald OLC Wienerwald1:08:40
24430Vera WollgartenKölner OL-Team Kölner OL-Team1:09:27
25106Siobhan Henn83SLOW SLOW1:12:24
26429Maren PussakKölner OL-Team Kölner OL-Team1:12:28
27530Milena ChkripeskaOK Zlatovrv OK Zlatovrv1:13:14
28328Zélia Viana.COM-Clube de Or .COM-Clube de Orientaçăo do Mi1:13:59
29132Miriam Carretero Miguel83UPC UPC1:15:45
3089Maiki Maalberg91OK Vőru OK Vőru1:19:47
31436Maria Jesus Rodriguez MourińoMontańeiros de P Montańeiros de Pontevedra-A Ro1:26:46
32496Carla MacedoClube de Orienta Clube de Orientaçăo de Viseu -1:33:03
 
559Monica AguileraClub Orientació Club Orientació Catalunyamp
71Elena Vetrova82LOSIny53 LOSIny53mp
 
 
 
Women Junior (W20-) (9/10)Status of: 13:45
PlStnoNameYBClubTime
1418Signe Bredholt JřrgensenSandefjord Orien Sandefjord Orienteringsklubb39:25
2455Katrzyna BugajUNTS Warszawa UNTS Warszawa42:40
3297Mercč Estiarte I RuizClub Orientació Club Orientació Catalunya42:42
4351Ebba Leickt98Tullinge SK Tullinge SK43:19
5144Xčnia Ledesma01Xinoxano Xinoxano44:56
6549Irene Guardado GranadoCODAN EXTREMADUR CODAN EXTREMADURA46:45
7454Anna Maria AntonowiczUNTS Warszawa UNTS Warszawa47:13
850Nerea Madoz de Vidal99Fundi-o Fundi-o48:12
9451Nicole HlostaLC Erste Bank LC Erste Bank51:19
 
 
 
Women Open (23/24)Status of: 13:45
PlStnoNameYBClubTime
1427Gabija Ražaityt?IGTISA IGTISA37:52
2564Anna-Lena LängheimIndividuals/No c Individuals/No club46:53
3521Carmen Castro Manzanares84Club Deportivo P Club Deportivo Portillo49:59
49Alexandra Svarcova85Aligots Aligots50:35
543Pilar Hernandez Torres86Escondite Nature Escondite Nature spo55:45
6134Sara Arjona Téllez78UPC UPC56:18
7255Laura RosIndividuals/No c Individuals/No club56:42
8252Laura Escolŕ Ferran84Individuals/No c Individuals/No club57:18
9485Xenia KisslingOLG Dachsen OLG Dachsen59:42
10133Anna Casas76UPC UPC1:01:09
1156Anna Febrer Galvany91Golc Golc1:03:19
12352Magdalena Hoffsten-Arkäng70Tullinge SK Tullinge SK1:07:36
13512Marta Sousa PintoOriMarăo OriMarăo1:10:20
14515Rocio BalagueFalköpings AIK O Falköpings AIK OK1:16:09
1579Anna Garreta Gornals78Montsant Montsant1:17:01
16135Melanie Amador Carmona95UPC UPC1:18:39
1795Debra Hoyle70PFO PFO1:20:00
18326Márcia BarbosaJúlio & Márcia Júlio & Márcia1:34:54
19513Inęs VenturaOriMarăo OriMarăo1:44:18
 
31Anna Subirŕ García80Club UPC Club UPCmp
385Isabel MinguezCOBi - Club Orie COBi - Club Orientación Bideamp
551Dominika Bakowska92Harpagan Harpaganmp
254Manuela Moreira83Individuals/No c Individuals/No clubmp
 
 
 
Women Youth (W16-) (13/14)Status of: 13:45
PlStnoNameYBClubTime
1383Aiga Irbe BlumaAuseklis IK Auseklis IK30:26
2360Lovisa Längheim00Tullinge SK Tullinge SK32:16
3361Katja Leickt02Tullinge SK Tullinge SK32:59
452Ana Madoz de Vidal02Fundi-o Fundi-o33:48
5318Anna IllaClub Orientació Club Orientació Catalunya34:07
6362Tilda Andersson01Tullinge SK Tullinge SK35:15
7299Laura Torres02Club Orientació Club Orientació Catalunya36:32
8300Mariona Alsius SerraClub Orientació Club Orientació Catalunya36:48
9301Eulŕlia Estiarte RuizClub Orientació Club Orientació Catalunya37:43
10363Alva Bladh03Tullinge SK Tullinge SK38:34
11535Anna Austad SveenActive Travel No Active Travel Norway AS44:12
1220Ella May Rush06BOK BOK49:56
 
261Clara MongeIndividuals/No c Individuals/No clubmp