TIC BCN 2016 / Barcelona City Race Euro Tourmi. 09/11/2016 8:52
Beginers Long and Beginer Short have free start timeIniciació Nens i Iniciació adults tenen sortida lliure
Overall resultscreated by OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
Beginners Short (Children) (42)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1539Gustav AspIFK Göteborg IFK Göteborg17:25116:12233:370:00
2221Malva Vidal SchmutzIndividuals/No c Individuals/No club32:19326:491259:08+25:31
3217Martina Casas VidalIndividuals/No c Individuals/No club32:22428:34131:00:56+27:19
4188Lali de las Cuevas GarciaIndividuals/No c Individuals/No club35:35825:3391:01:08+27:31
5218Guim Casas VidalIndividuals/No c Individuals/No club35:13626:39111:01:52+28:15
6404Mieszko ChachurskiKU AZS WAT Warsz KU AZS WAT Warszawa25:47238:43151:04:30+30:52
7187Eloi de las CuevasIndividuals/No c Individuals/No club1:07:181026:01101:33:19+59:42
 
175Ariadna Segura GálvezInstitut Jaume B Institut Jaume Balmesdns39:1516
726Biel Hervŕs GarciaIndividuals/No c Individuals/No clubdns47:5422
172Lluís Pujadas PratInstitut Jaume B Institut Jaume Balmesdnsmp
725Berta Hervŕs GarciaIndividuals/No c Individuals/No clubdns47:4721
176TON VILARO SARDAServeis d'esport Serveis d'esport UB Atletismemp23:027
722Preston LiamIndividuals/No c Individuals/No clubdns24:178
723Pau GargalloIndividuals/No c Individuals/No clubmpmp
158JULIA PUJOL LUZARRAGAInstitut Jaume B Institut Jaume Balmesmp16:363
157BERTA PUJOL LUZARRAGAInstitut Jaume B Institut Jaume Balmesmp47:1720
729Ona Pié ComajuncosaIndividuals/No c Individuals/No club34:5014
730Jofre Dalmau SillasIndividuals/No c Individuals/No club39:2317
731Rihama Rovira planasIndividuals/No c Individuals/No club39:4418
150Ton Blanco FerranCORB CORBmp
727Aina CasasIndividuals/No c Individuals/No club39:119
728Mireia Casals PińaIndividuals/No c Individuals/No clubmp
735Miriam Canos CollIndividuals/No c Individuals/No club50:3024
736Uxia Totusaus NovoaIndividuals/No c Individuals/No club58:5625
737Carlit Tölko ValledorIndividuals/No c Individuals/No club48:2323
732David AlbanellIndividuals/No c Individuals/No club1:13:3726
733Oriol CantosIndividuals/No c Individuals/No club16:424
734Pau CantosIndividuals/No c Individuals/No club13:331
154Biel Mestres PonsEscola Orlandai Escola Orlandai19:545
220Emma Vidal SchmutzIndividuals/No c Individuals/No club35:187
516Sarah GundolfMUC Orientation MUC Orientation33:375
174Júlia Toro TeyInstitut Jaume B Institut Jaume Balmesmp
168Gemma Belluda VenturaInstitut Jaume B Institut Jaume Balmesmp
173Maria Toro TeyInstitut Jaume B Institut Jaume Balmesmp
170Núria Morales BelludaInstitut Jaume B Institut Jaume Balmesmp
114A. HommenSV IHW Alex Berl SV IHW Alex Berlin22:396
169Joan Morales BelludaInstitut Jaume B Institut Jaume Balmesmp
177Elia Douet GasolUEC Gracia UEC Gracia45:2819
329Adrian MoirSouth Wales Orie South Wales Orienteering Clubdns
171Helena Pascual RuzInstitut Jaume B Institut Jaume Balmesdns
219Mauro Moreno ZamoraIndividuals/No c Individuals/No clubdns
271Farners PalauClub Orientació Club Orientació Catalunyadns
 
 
 
Beginners Long (Adult) (114)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1408Stefan MeißnerKaulsdorfer OLV Kaulsdorfer OLV Berlin21:31231:51153:220:00
2303Diego Albert FonsecaClub Orientació Club Orientació Catalunya22:23334:26256:49+3:26
3194Teo Gil Moreno de Mora SardŕIndividuals/No c Individuals/No club21:05136:53557:58+4:36
4166Nil Salvat RoviraInstitut Jaume B Institut Jaume Balmes23:00440:15101:03:15+9:53
5159MARTA PARPAL SERVOLEInstitut Jaume B Institut Jaume Balmes23:58540:19111:04:17+10:55
6683Joan Manel BonetIndividuals/No c Individuals/No club25:13639:3171:04:44+11:22
7309Pau Ubach RayaClub Orientació Club Orientació Catalunya27:591039:4981:07:48+14:25
8689Ander ZugazagaIndividuals/No c Individuals/No club32:221836:2641:08:48+15:25
9310Helena Ubach RayaClub Orientació Club Orientació Catalunya29:071144:02141:13:09+19:47
10215Núria Vidal Pujol-XicoyIndividuals/No c Individuals/No club31:321642:27121:13:59+20:37
11305Roger Bonet SegalésClub Orientació Club Orientació Catalunya27:58948:14241:16:12+22:50
12479Damien RisseOLG Dachsen OLG Dachsen29:131247:00211:16:13+22:51
13161marcel claramunt bassegodaInstitut Jaume B Institut Jaume Balmes27:32848:43251:16:15+22:53
14186Isabel Darnell MartínIndividuals/No c Individuals/No club31:031345:25181:16:28+23:06
15148Marta Pajaro BlázquezADOL ADOL31:031349:58301:21:01+27:38
16691Alex LemoncheIndividuals/No c Individuals/No club38:273444:10151:22:37+29:14
17196ELISA LORA VILLALBAIndividuals/No c Individuals/No club33:512049:22261:23:13+29:51
18531Jasminka Cindri? Perkovi?OK Medjimurje OK Medjimurje34:102349:24271:23:34+30:11
1914Juan Eugenio Gutierrez CostasAromon Aromon37:103147:33231:24:43+31:20
2054Elisabet JordanaGolc Golc36:052955:07381:31:12+37:50
21311ESTER VIDAL PUJOL-XICOYClub Orientació Club Orientació Catalunya41:553853:09351:35:04+41:41
22190Maciŕ Ferrer GarciaIndividuals/No c Individuals/No club34:01221:08:00501:42:01+48:38
23267Carles Bosh SaizIndividuals/No c Individuals/No club50:34401:17:14612:07:48+1:14:25
24547Maria Del Encina Granado SanchezCODAN EXTREMADUR CODAN EXTREMADURA1:11:23421:17:07582:28:30+1:35:07
 
684Pau Vla CavesIndividuals/No c Individuals/No clubdns58:1940
682Eva Maria MeraIndividuals/No c Individuals/No clubdns1:17:3562
686Elies MaldonadoIndividuals/No c Individuals/No clubdns58:4741
685Joan Vila GuileraIndividuals/No c Individuals/No clubdns59:2542
264William HoughtonIndividuals/No c Individuals/No clubmpmp
335Örjan ArkängTullinge SK Tullinge SKmpmp
489Vidal Lemes QuinteroO-riéntate O-riéntatemp1:02:0248
222Jorge Gómez MotaIndividuals/No c Individuals/No clubmp40:009
15Steven M RushBOK BOKmp1:31:2671
307Ivan Emelianov CubidesClub Orientació Club Orientació Catalunyadns44:1316
265Alessandro PerriIndividuals/No c Individuals/No club1:06:0849
266Riccardo Le PeraIndividuals/No c Individuals/No club35:2627
443Silke SchlüterUSC Magdeburg USC Magdeburg1:09:4852
151Neus Gil ClaperaCorredorsvalls.c Corredorsvalls.cat37:546
308Nora Ferrer ParpalClub Orientació Club Orientació Catalunya27:057
269Marc Bosch JeséIndividuals/No c Individuals/No club1:17:1060
677Carlos PintoIndividuals/No c Individuals/No clubmp
164Maria Panadés LozanoInstitut Jaume B Institut Jaume Balmes31:4217
268Montse Gesé FernándezIndividuals/No c Individuals/No club1:17:0759
178Marc Alasŕ TeixidóIndividuals/No c Individuals/No club1:10:1554
456Josep Torres JuanGrions Orientaci Grions Orientació2:08:5878
167Marcel Valls MartínezInstitut Jaume B Institut Jaume Balmes35:223
179Miquel Altabás CastilloIndividuals/No c Individuals/No club1:01:5247
153Jordi Mestres TorrasEscola Orlandai Escola Orlandai45:3319
180Ainhoa Andueza SaucedoIndividuals/No c Individuals/No club37:3633
118Berta Meseguer FlaqueU.E.VIC U.E.VIC1:00:0844
112A. HommenSV IHW Alex Berl SV IHW Alex Berlin1:01:1441
152Carme Vidal BioscaEscola Esportiva Escola Esportiva CERRR Igualad44:0213
678Pau CapellŕIndividuals/No c Individuals/No club47:1422
694Montse Turrion SimoIndividuals/No c Individuals/No club1:36:5374
695Montserrat López ArchsIndividuals/No c Individuals/No club1:36:3273
692Aida Barra CanovasIndividuals/No c Individuals/No club1:39:5575
693Radka SvarcováIndividuals/No c Individuals/No clubmp
696Montse LópezIndividuals/No c Individuals/No club1:35:5972
699Amanda LiikanenIndividuals/No c Individuals/No club1:00:0743
701Sergi GiménezIndividuals/No c Individuals/No clubmp
697Gemma VenturaIndividuals/No c Individuals/No club2:02:2677
698Julia AnderssonIndividuals/No c Individuals/No club1:00:2745
681Laia CapellŕIndividuals/No c Individuals/No club47:0020
306victor canosa blajotClub Orientació Club Orientació Catalunya31:2315
679Carme SoléIndividuals/No c Individuals/No club1:26:3367
680Bet CapellŕIndividuals/No c Individuals/No club1:26:5568
304merhawit aparicioClub Orientació Club Orientació Catalunya32:4719
688Maria SolsonaIndividuals/No c Individuals/No club33:5521
149Maria Baltŕ RosauraCentre Excursion Centre Excursionista de Terras50:3732
478Rosa Pagčs OlňniaClub Orientació Club Orientació Berguedŕ54:5537
270Anne CureauClub Orientació Club Orientació Catalunya52:5834
163Xavier Morales SevillanoInstitut Jaume B Institut Jaume Balmes45:1617
206NURIA SAIGI MORGUIIndividuals/No c Individuals/No club49:3929
207Berta Sanfeliu SalvŕIndividuals/No c Individuals/No club1:08:5851
204Clara RafelIndividuals/No c Individuals/No clubmp
205Jaume Ramonet FernándezIndividuals/No c Individuals/No club1:28:3870
208Jordi Sanz BallabrigaIndividuals/No c Individuals/No club1:13:1257
211Enric Teixidó FerréIndividuals/No c Individuals/No club1:10:2056
212Jordi Toro RomeroIndividuals/No c Individuals/No clubmp
209Miriam Sanz CortésIndividuals/No c Individuals/No clubmp
210Esther Teixidó FerréIndividuals/No c Individuals/No club1:10:1955
203ESTHER QUERALT RUBIOIndividuals/No c Individuals/No club1:24:2764
189Engracia Ferran CasellasIndividuals/No c Individuals/No clubmp
195Enric Giralt RibotIndividuals/No c Individuals/No club49:3728
191miquel ferrer pieraIndividuals/No c Individuals/No club42:4539
192Eli Fitó BaucellsIndividuals/No c Individuals/No club38:3635
185Eloi Cucurella CornellanaIndividuals/No c Individuals/No club1:24:5965
201Alberto PinheiroIndividuals/No c Individuals/No club1:52:1176
202Nuria Prat FornellsIndividuals/No c Individuals/No club1:27:0069
199Cristina Naudó VallverdúIndividuals/No c Individuals/No club1:01:3646
200Eduard Pereda MiquelIndividuals/No c Individuals/No club50:0531
213VICTOR VALLS PRATIndividuals/No c Individuals/No club34:5825
230Carles BinefaIndividuals/No c Individuals/No club35:1326
258Eva SanchoIndividuals/No c Individuals/No clubdnf
228Unai VicarioIndividuals/No c Individuals/No club35:4628
229Guillem VillaltaIndividuals/No c Individuals/No club34:5024
259Anna BioscaIndividuals/No c Individuals/No clubdnf
181Cristina Astier VivesIndividuals/No c Individuals/No club1:23:5663
162Pau Llavador GraciaInstitut Jaume B Institut Jaume Balmes39:0036
182Núria Bańos LópezIndividuals/No c Individuals/No club39:4437
160Elena Carnero GarciaInstitut Jaume B Institut Jaume Balmes37:1932
183Victňria Castells CuscóIndividuals/No c Individuals/No club55:1639
223Aleix CubellsIndividuals/No c Individuals/No clubmp
216Cristina Zamora PalacioIndividuals/No c Individuals/No clubmp
214LOURDES VERGÉS SALASIndividuals/No c Individuals/No club1:26:1766
184Xčnia Colom QuerolIndividuals/No c Individuals/No club1:10:0953
226Marga HervasIndividuals/No c Individuals/No club37:0930
227Marta Hermosilla PozoIndividuals/No c Individuals/No club51:1033
224Laia VillaltaIndividuals/No c Individuals/No clubmp
225Guillaume CozanetIndividuals/No c Individuals/No club53:3236
717Subin Ferré CalvetIndividuals/No c Individuals/No clubdns
165Marta Pascual RuzInstitut Jaume B Institut Jaume Balmesdns
690Albert Herván VidalesIndividuals/No c Individuals/No clubdns
193Pilar FornsIndividuals/No c Individuals/No clubdns
 
 
 
Women Open (24)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1427Gabija Ražaityt?IGTISA IGTISA22:39137:5211:00:310:00
2521Carmen Castro ManzanaresClub Deportivo P Club Deportivo Portillo30:43249:5931:20:42+20:11
343Pilar Hernandez TorresEscondite Nature Escondite Nature spo31:28355:4551:27:13+26:42
4485Xenia KisslingOLG Dachsen OLG Dachsen32:04459:4291:31:46+31:15
5252Laura Escolŕ FerranIndividuals/No c Individuals/No club41:41557:1881:38:59+38:28
6352Magdalena Hoffsten-ArkängTullinge SK Tullinge SK53:0381:07:36122:00:39+1:00:08
779Anna Garreta GornalsMontsant Montsant44:5571:17:01152:01:56+1:01:25
8326Márcia BarbosaJúlio & Márcia Júlio & Márcia1:30:3691:34:54183:05:30+2:04:59
 
551Dominika BakowskaHarpagan Harpagan44:006mp
515Rocio BalagueFalköpings AIK O Falköpings AIK OKmp1:16:0914
513Inęs VenturaOriMarăo OriMarăo1:44:1819
564Anna-Lena LängheimIndividuals/No c Individuals/No club46:532
134Sara Arjona TéllezUPC UPC56:186
133Anna CasasUPC UPC1:01:0910
95Debra HoylePFO PFO1:20:0017
135Melanie Amador CarmonaUPC UPC1:18:3916
512Marta Sousa PintoOriMarăo OriMarăo1:10:2013
385Isabel MinguezCOBi - Club Orie COBi - Club Orientación Bideamp
31Anna Subirŕ GarcíaClub UPC Club UPCmp
9Alexandra SvarcovaAligots Aligots50:354
48Gemma Viles ArrufatFARRA-O FARRA-Omp
255Laura RosIndividuals/No c Individuals/No club56:427
254Manuela MoreiraIndividuals/No c Individuals/No clubmp
56Anna Febrer GalvanyGolc Golc1:03:1911
 
 
 
Men Open (19)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1314Marc Escolar GarciaClub Orientació Club Orientació Catalunya24:58143:3211:08:300:00
284Tom CochraneNGOC NGOC26:57247:3721:14:34+6:04
325Davy KerCLARO CLARO29:20451:3131:20:51+12:21
483Tom BirthwrightNGOC NGOC33:14553:5661:27:10+18:40
576Jose Luis Alvarez PrietoMontsant Montsant35:33756:2471:31:57+23:26
6378Torbjřrn DallřkkenTynset IF Tynset IF37:45858:3481:36:19+27:48
744Jesus Hita BoteFARRA-O FARRA-O41:3291:04:53101:46:25+37:54
8245Jordi Mayol CorominasIndividuals/No c Individuals/No club52:54111:11:03122:03:57+55:26
9325José Júlio Marinho NogueiraJúlio & Márcia Júlio & Márcia46:44101:35:19132:22:03+1:13:33
 
242Sam BrownIndividuals/No c Individuals/No clubdns53:185
126Adrian YańezUPC UPC52:014
473Jordi Lemonche RamosClub Orientació Club Orientació Berguedŕ1:06:5511
577Sergi Marcó UriarteClub Orientació Club Orientació Catalunyamp
262Ricard BarbaIndividuals/No c Individuals/No club1:05:0312
243Oriol MuntneIndividuals/No c Individuals/No club35:256
588Gonzalo DonosoIndividuals/No c Individuals/No club1:01:009
514Henrik BalagueFalköpings AIK O Falköpings AIK OK28:003
244Hugo MoreiraIndividuals/No c Individuals/No club1:42:0914
246Adriŕ Sabaté MasipIndividuals/No c Individuals/No clubdns
 
 
 
Women Children (W12-) (15)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1350Wilma LeicktTullinge SK Tullinge SK13:00116:53129:530:00
2467Clara Virgili SerrallongaGrions Orientaci Grions Orientació14:17217:23231:40+1:46
3541Matilda AspIFK Göteborg IFK Göteborg16:28318:30334:58+5:05
4293Alba Loré AmigóClub Orientació Club Orientació Catalunya18:06523:11541:17+11:23
5288Sira Canosa VidalClub Orientació Club Orientació Catalunya24:06720:54445:00+15:06
6312clara canosa vidalClub Orientació Club Orientació Catalunya32:20841:4181:14:01+44:08
 
291Joana Alsius SerraClub Orientació Club Orientació Catalunyamp25:116
320Lila AlsiusClub Orientació Club Orientació Catalunyamp32:477
29Cel Redondo MarquetClub Montsant Club Montsant33:059
94Gabriela HoylePFO PFO1:07:469
315Clara MirabetClub Orientació Club Orientació Catalunya16:494
21Ella May RushBOK BOK18:266
292Vinyet PalauClub Orientació Club Orientació Catalunyadns
290Solenn HillionClub Orientació Club Orientació Catalunyadns
289Maylis HillionClub Orientació Club Orientació Catalunyadns
 
 
 
Men Children (M12-) (6)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1336Filip HatlenTullinge SK Tullinge SK14:01115:18129:190:00
2435Xian Novoa GutierrezMontańeiros de P Montańeiros de Pontevedra-A Ro16:51217:00233:51+4:31
3338Felix ArkängTullinge SK Tullinge SK17:22320:48338:10+8:50
4337Elias BladhTullinge SK Tullinge SK25:04425:45450:49+21:29
 
317Lu AlsiusClub Orientació Club Orientació Catalunya27:395
231Ton MuntaneIndividuals/No c Individuals/No clubmp
 
 
 
Women Youth (W16-) (18)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1360Lovisa LängheimTullinge SK Tullinge SK28:51532:1621:01:070:00
2362Tilda AnderssonTullinge SK Tullinge SK27:53435:1561:03:08+2:01
3361Katja LeicktTullinge SK Tullinge SK30:38732:5931:03:37+2:30
452Ana Madoz de VidalFundi-o Fundi-o30:00633:4841:03:48+2:41
5299Laura TorresClub Orientació Club Orientació Catalunya31:03836:3271:07:35+6:28
6301Eulŕlia Estiarte RuizClub Orientació Club Orientació Catalunya31:511037:4391:09:34+8:27
7363Alva BladhTullinge SK Tullinge SK31:10938:34101:09:44+8:37
8535Anna Austad SveenActive Travel No Active Travel Norway AS37:391144:12111:21:51+20:44
 
261Clara MongeIndividuals/No c Individuals/No club41:4312mp
300Mariona Alsius SerraClub Orientació Club Orientació Catalunyamp36:488
383Aiga Irbe BlumaAuseklis IK Auseklis IKmp30:261
318Anna IllaClub Orientació Club Orientació Catalunyamp34:075
364Josefin HersénTullinge SK Tullinge SK25:552
612Joana MartíAligots Aligots25:593
20Ella May RushBOK BOK49:5612
260Laia MuntaneIndividuals/No c Individuals/No club54:1913
99Hanna JohannessonRonneby OK Ronneby OK24:431
302Diana Rodríguez PinillosClub Orientació Club Orientació Catalunyadns
 
 
 
Men Youth (M16-) (17)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
196Alexander Repsta StoremyrPorsgrunn OL Porsgrunn OL19:12126:59146:110:00
2286Pol Canosa VidalClub Orientació Club Orientació Catalunya19:41227:03246:44+0:32
3348Hampus HatlenTullinge SK Tullinge SK20:12327:15347:27+1:15
4465Roger Virgili SerrallongaGrions Orientaci Grions Orientació21:17627:53449:10+2:58
5347Alfred LängheimTullinge SK Tullinge SK20:52428:48549:40+3:28
6349Johannes BladhTullinge SK Tullinge SK21:04529:20650:24+4:12
7463Rabella QuimGrions Orientaci Grions Orientació21:50730:41852:31+6:19
8287Eric Loré AmigóClub Orientació Club Orientació Catalunya24:06929:56754:02+7:50
9466Adriŕ TormosGrions Orientaci Grions Orientació28:041133:16101:01:20+15:08
10375Emil BiolikTrackcourse Trackcourse35:011240:34121:15:35+29:24
11464Maurici RabellaGrions Orientaci Grions Orientació40:571543:42131:24:39+38:27
 
285Jan Canosa VidalClub Orientació Club Orientació Catalunyadns38:3811
143Bernat LedesmaXinoxano Xinoxano32:559
615Bouno Gil Moreno de la MoraIndividuals/No c Individuals/No club23:258
250Marti MuntaneIndividuals/No c Individuals/No club38:4314
397Robin WittbergerFSPV Erste Bank FSPV Erste Bank37:5613
313Pep MirabetClub Orientació Club Orientació Catalunya27:2410
 
 
 
Women Junior (W20-) (10)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1418Signe Bredholt JřrgensenSandefjord Orien Sandefjord Orienteringsklubb22:48139:2511:02:130:00
2455Katrzyna BugajUNTS Warszawa UNTS Warszawa24:53342:4021:07:33+5:20
3351Ebba LeicktTullinge SK Tullinge SK24:29243:1941:07:48+5:35
4297Mercč Estiarte I RuizClub Orientació Club Orientació Catalunya28:49742:4231:11:31+9:18
5454Anna Maria AntonowiczUNTS Warszawa UNTS Warszawa26:48447:1371:14:01+11:48
650Nerea Madoz de VidalFundi-o Fundi-o27:40648:1281:15:52+13:39
7549Irene Guardado GranadoCODAN EXTREMADUR CODAN EXTREMADURA29:26846:4561:16:11+13:58
8451Nicole HlostaLC Erste Bank LC Erste Bank26:59551:1991:18:18+16:05
 
144Xčnia LedesmaXinoxano Xinoxano44:565
296Joanna Chichelnitzky PintoClub Orientació Club Orientació Catalunyadns
 
 
 
Men Junior (M20-) (10)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1442Kimetz Galarraga LopezGOT Gipuzkoako O GOT Gipuzkoako Orientazio Tald21:38136:16157:540:00
290Lennard GheyselsOmega Omega23:57241:4421:05:41+7:46
3365Lukas ArkängTullinge SK Tullinge SK29:48543:5031:13:38+15:44
4528Jesús Armas IbáńezRiOjA-O RiOjA-O28:57446:3741:15:34+17:40
5458Guillem Serrallonga RosellGrions Orientaci Grions Orientació27:38351:4851:19:26+21:32
 
277Luca Almińana MoralesClub Orientació Club Orientació Catalunyamp53:577
263Bernat BarbaIndividuals/No c Individuals/No club43:396
240Josep Peńalver JuanIndividuals/No c Individuals/No club1:00:578
93Jamie HoylePFO PFO53:286
241David Riba MiserachsIndividuals/No c Individuals/No clubdns
 
 
 
Women Vets (W35+) (48)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1494Ingela AlvmyrenHalmstad OK Halmstad OK24:09147:3711:11:460:00
2538Valborg MadslienLillehammer orie Lillehammer orienteringsklubb28:12349:1521:17:27+5:41
3376Agnieszka BiolikTrackcourse Trackcourse30:07750:1431:20:21+8:35
468Mary RossINT INT27:33252:5371:20:26+8:40
5104Aine AmbrazieneSK S-Sportas SK S-Sportas29:15551:5441:21:09+9:23
6423Helen SkoogKils OK Kils OK31:07952:5161:23:58+12:12
726Ruth KerCLARO CLARO29:22655:1991:24:41+12:55
8382Baiba BirznieceAuseklis IK Auseklis IK30:36856:20101:26:56+15:10
9412Gabriella GyörffyHegyisport Szent Hegyisport Szentendre Egyesüle33:191255:1581:28:34+16:48
10393Lina BalciunaiteTakas OSK Takas OSK31:221057:51131:29:13+17:27
1119Tereza Maria RushBOK BOK32:261157:14121:29:40+17:54
1273Olga KuznetsovaIndividuals/No c Individuals/No club36:361759:38141:36:14+24:28
13501Heidi ŘstliRaumar orienteri Raumar orientering36:01161:05:02181:41:03+29:17
14487Mirjam HorrachOLG Dachsen OLG Dachsen37:29191:05:51201:43:20+31:34
15525Meritxell Castro MontserratOros Oros37:29191:07:27241:44:56+33:10
16433Séverine SinicoChâteaurenard Or Châteaurenard Orientation37:20181:07:44251:45:04+33:18
17359Lisa LeicktTullinge SK Tullinge SK42:04231:04:38171:46:42+34:56
1872Anna OrlovaLOSIny53 LOSIny5342:10241:05:10191:47:20+35:34
19519Urszula TrykozkoTeam 360 Team 36041:18221:07:03221:48:21+36:35
20534Anne-grete AustadActive Travel No Active Travel Norway AS41:03211:09:56281:50:59+39:13
21471Laura Torres GomezGrions Orientaci Grions Orientació45:10271:06:53211:52:03+40:17
22434Lina JasulaityteOLifant OLifant42:55251:09:50271:52:45+40:59
23453Concepcion Gonzalez BelloCLUB FLUVIAL DE CLUB FLUVIAL DE LUGO44:33261:11:40301:56:13+44:27
24469Immaculada Serrallonga GaschGrions Orientaci Grions Orientació45:41281:11:17291:56:58+45:12
25357Elisabeth LängheimTullinge SK Tullinge SK46:16291:12:39311:58:55+47:09
2674Elena KhramovaLOSIny53 LOSIny5349:26301:22:53332:12:19+1:00:33
2710Hanneke HeikoopAligots Aligots53:13321:31:14352:24:27+1:12:41
28631Olga KUZNETZOVALOSIny53 LOSIny5352:17311:34:31362:26:48+1:15:02
29323Brit Vivian MelingStavanger Orient Stavanger Orienteringsklubb1:05:54351:30:46342:36:40+1:24:54
30101Alicia Bofarull CastroSafrunners Safrunners1:04:33341:35:10372:39:43+1:27:57
 
358Anna-Lena LängheimTullinge SK Tullinge SK28:574mp
470Anna TorrentGrions Orientaci Grions Orientaciódns1:03:5916
23Maria Gracia GibertC.E.FARRA-O C.E.FARRA-O1:20:0932
146Sandra Rabassa BragulatXinoxano Xinoxano1:07:1823
145Núria Zapater RodríguezXinoxano Xinoxanodnf
137Mariona Roca CarcellerUPC UPC56:5711
122Blanca Foix SalloU.E.VIC U.E.VIC1:08:3326
447Olga AugustUSC Magdeburg USC Magdeburg51:555
80Loli DelgadoMontsant Montsant59:2033
42Emma CrowtherEPOC EPOCdnf
81Judit MataMontsant Montsant35:3715
518Katherine GundolfMUC Orientation MUC Orientation35:3314
33Cristina Gonzalez MonrósCM Hospitalet CM Hospitalet1:46:3538
147Montse BuscartXinoxano Xinoxano1:02:1015
41Esther LogueEPOC EPOCdnf
316Marta Arderiu RosClub Orientació Club Orientació Catalunya34:2513
298Véronique HillionClub Orientació Club Orientació Catalunyadns
117Katri HaatajaTROL TROLdns
 
 
 
Men Vets (M35+) (71)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1102Svajunas AmbrazasSK S-Sportas SK S-Sportas24:37143:4321:08:200:00
2155Santiago Jiménez MolinaGOCAN GOCAN26:10243:2811:09:38+1:18
346Eduard GarciaFARRA-O FARRA-O27:36344:3231:12:08+3:48
4247Aleu AgullóIndividuals/No c Individuals/No club28:33544:5441:13:27+5:07
540James WilliamsEPOC EPOC28:05445:4151:13:46+5:26
6507Lenges GuidoNSV AMEL NSV AMEL29:15747:1261:16:27+8:07
7396Georg WittbergerFSPV Erste Bank FSPV Erste Bank29:27947:3981:17:06+8:45
8426Dainoras SaunoriusIGTISA IGTISA29:17847:55101:17:12+8:52
9394Thierry GalindoORIENT'ALP ORIENT'ALP29:491147:2371:17:12+8:52
10113Sven HommenSV IHW Alex Berl SV IHW Alex Berlin29:00649:27131:18:27+10:07
1153Jason InmanFVO FVO29:461049:07111:18:53+10:33
1285Andrew MonroNGOC NGOC31:591647:4791:19:46+11:26
13452Toni VenäläinenValkeakosken Hak Valkeakosken Haka31:251349:11121:20:36+12:16
14425Andrey PavlovMetallKomplekt MetallKomplekt32:312051:24171:23:55+15:35
1569Dmitry UshakovLOK LOK34:262449:36151:24:02+15:41
16345Patrik LeicktTullinge SK Tullinge SK32:081752:06191:24:14+15:54
17110Stefan HellbergSundbybergs IK Sundbybergs IK32:101852:09201:24:19+15:59
18369Tony UdrisSouth Yorkshire South Yorkshire Orienteers31:561554:06241:26:02+17:41
1928Chris PooleCLOK CLOK33:202253:01221:26:21+18:01
20523Jordi FigarolaOros Oros32:472155:19291:28:06+19:46
21284Fernando Márquez PozoClub Orientació Club Orientació Catalunya36:413151:30181:28:11+19:51
2278Joan Borrŕs RipollčsMontsant Montsant36:103052:26211:28:36+20:16
23484Javier HorrachOLG Dachsen OLG Dachsen34:322555:14281:29:46+21:26
24374Grzegorz BiolikTrackcourse Trackcourse34:492655:04271:29:53+21:33
25450Thomas HlostaLC Erste Bank LC Erste Bank35:262754:55261:30:21+22:01
26103Tomas KlicnerSK S-Sportas SK S-Sportas32:281959:09371:31:37+23:16
2764Mattias CarlsteinIFK LIDINGÖ IFK LIDINGÖ36:032855:37301:31:40+23:20
28558Edgar AguileraClub Orientació Club Orientació Catalunya37:173256:32311:33:49+25:29
29322Espen Fyhn NilsenStavanger Orient Stavanger Orienteringsklubb36:042959:44391:35:48+27:27
30488Lluís Ollora HoyosSenglarO SenglarO38:313459:13381:37:44+29:24
31346Henrik BladhTullinge SK Tullinge SK37:56331:00:08411:38:04+29:44
32548José Felix Guardado CoronCODAN EXTREMADUR CODAN EXTREMADURA39:543658:55351:38:49+30:29
33324Peter CarlsenRřyken orienteri Rřyken orienteringslag41:15391:00:24431:41:39+33:18
3432Pablo Corbí VicedoCM Hospitalet CM Hospitalet30:13121:12:43511:42:56+34:35
35413Carles Sánchez PovedaS.D. Correcamino S.D. Correcaminos45:484359:56401:45:44+37:24
36537Tormod KleppaLillehammer orie Lillehammer orienteringsklubb42:50401:02:56461:45:46+37:26
37321Jřrgen NilsenStavanger Orient Stavanger Orienteringsklubb43:38411:04:45471:48:23+40:02
38283Albert Martinez ComellasClub Orientació Club Orientació Catalunya48:56441:10:15491:59:11+50:51
3991Peter GheyselsOmega Omega50:59461:17:58522:08:57+1:00:37
40377Fernando Gutiérrez BańosCOV - Club de Or COV - Club de Orientación Vall57:09481:26:46562:23:55+1:15:34
4177Carmel Expósito MiróMontsant Montsant51:54471:32:13582:24:07+1:15:46
42414Juanen Benlliure OrtegaS.D. Correcamino S.D. Correcaminos1:15:17501:36:48592:52:05+1:43:44
43281Maurici TorresClub Orientació Club Orientació Catalunya41:07382:12:23602:53:30+1:45:10
 
319Ferran AlsiusClub Orientació Club Orientació Catalunyampmp
333Dariusz PachnikUKS Orientpark UKS Orientpark Iwiny38:3335mp
556HEIGO PŐLDXT sport XT sportdns58:0934
6Josep Vila i VilaAligots Aligots44:5742dnf
648Marc RoviraIndividuals/No c Individuals/No club1:25:1955
129Carles DomčnechUPC UPC49:2945
645Roi Ubeira FernándezIndividuals/No c Individuals/No club1:02:2945
644Jorge JiménezIndividuals/No c Individuals/No club1:19:0153
643Carles SaboritIndividuals/No c Individuals/No club1:28:2557
646Xavier OliveresIndividuals/No c Individuals/No club1:11:3650
130Albert RenomUPC UPC1:08:5848
131Jordi FargasUPC UPC1:00:1342
445Sven ClaudiusUSC Magdeburg USC Magdeburgmp
124David Hermosilla PozoUE Sabadell-O UE Sabadell-O54:3025
475Dani Castellŕ VancellsClub Orientació Club Orientació Berguedŕ49:2714
248Nicolas Gonzalez AlonsoIndividuals/No c Individuals/No club1:01:2949
546Peter KnudsenOK MELFAR OK MELFAR53:3923
30Jordi Azorin SubiraClub UPC Club UPC1:01:3144
47Oriol NavarroFARRA-O FARRA-O1:24:0254
282Daniel DavíClub Orientació Club Orientació Catalunya31:4314
384Sabin OrmazaCOBi - Club Orie COBi - Club Orientación Bidea57:0333
5Jordi RiuroAligots Aligots50:2616
120Carles SalvadorU.E.VIC U.E.VICdnf
121Jan EsquerraU.E.VIC U.E.VIC56:4532
492Ulises Ortiz SanchezO-riéntate O-riéntate41:0037
524Pau ComermaOros Oros59:0136
98Thomas JohannessonRonneby OK Ronneby OK33:4523
438Vialard JérômeOPA Avignon OPA Avignondns
 
 
 
Women Super Vets (W50+) (33)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1355Yvonne AnderssonTullinge SK Tullinge SK22:21139:1811:01:390:00
2353Monica HatlenTullinge SK Tullinge SK22:54243:1721:06:11+4:32
3411Gabriella JenöváriHegyisport Szent Hegyisport Szentendre Egyesüle25:17347:0951:12:26+10:47
4388Doris HaasOLG Pfäffikon Ru OLG Pfäffikon Rutz26:10546:5441:13:04+11:25
5386Susi RutzOLG Pfäffikon Ru OLG Pfäffikon Rutz26:03448:1761:14:20+12:41
6477Anna Garriga SalaClub Orientació Club Orientació Berguedŕ29:54749:5081:19:44+18:05
7256Tatsiana NikitsinaIndividuals/No c Individuals/No club30:561148:5671:19:52+18:13
8354Lena SundqvistTullinge SK Tullinge SK28:37652:06101:20:43+19:04
9401Eva SvanbergJärfälla OK Järfälla OK30:511051:0491:21:55+20:16
10390Ursula WolfensbergerOLG Pfäffikon Ru OLG Pfäffikon Rutz30:00852:20121:22:20+20:41
1134Pascale MartinCO liege CO liege30:16952:18111:22:34+20:55
12440Guyonne PetitASMBCO ASMBCO31:161252:37131:23:53+22:14
1313Susanne PerssonArla IF Arla IF34:101357:05161:31:15+29:36
14380Aida CorreiaGD4C GD4C37:261556:30141:33:56+32:17
15139Rosa María Pernas MartínezUSC USC37:271656:57151:34:24+32:45
16389Graf MarianneOLG Pfäffikon Ru OLG Pfäffikon Rutz37:591959:49171:37:48+36:09
17257Nadezhda KlopovskaiaIndividuals/No c Individuals/No club37:30171:05:52191:43:22+41:43
18416Éva SzalaiGyöngyösi Tájfut Gyöngyösi Tájfutó Klub37:35181:09:04221:46:39+45:00
19391Barbara RancanOLG Pfäffikon Ru OLG Pfäffikon Rutz41:32221:05:08181:46:40+45:01
20555Daniella MarcoliniGrupo Orientisti Grupo Orientisti Bolzano41:38231:06:42201:48:20+46:41
2160Isoldt HarrisHALO HALO42:41241:09:29231:52:10+50:31
22544Mette SolbergseterAustmarka Austmarka39:28201:14:26241:53:54+52:15
23381Margarida RochaGD4C GD4C47:28251:18:45252:06:13+1:04:34
24116Pauline WilsonSYO SYO50:20271:26:18262:16:38+1:14:59
 
51Chus VidalFundi-o Fundi-o39:5321mp
522Ana Julia Alonso BrasasClub Deportivo P Club Deportivo Portillomp1:40:1627
107Kathy HaynesSLOW SLOW35:4314mp
136Assumpcio TermensUPC UPC1:06:5221
446Veronika LangeUSC Magdeburg USC Magdeburg44:023
517Carole RigoMUC Orientation MUC Orientation48:1526
368Rosário MatiasLisboa OK Lisboa OK1:45:4528
356Ingela HersénTullinge SK Tullinge SK51:0229
387Lisa FischerOLG Pfäffikon Ru OLG Pfäffikon Rutz50:2228
 
 
 
Men Super Vets (M50+) (60)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1540Thomas AspIFK Göteborg IFK Göteborg22:46136:52159:380:00
2480Hansruedi KohlerOLG Dachsen OLG Dachsen25:07737:4431:02:51+3:13
3481Roland MeisterOLG Dachsen OLG Dachsen25:231037:3521:02:58+3:20
4506Robert TheissNSV AMEL NSV AMEL25:241138:4741:04:11+4:33
5459Luis Martin de los RiosGrions Orientaci Grions Orientació24:16240:0291:04:18+4:40
6371Andreas GroteOLC SKOG FRIBOUR OLC SKOG FRIBOURG24:33340:16101:04:49+5:11
7279Pere Bossa BuesoClub Orientació Club Orientació Catalunya24:53540:0181:04:54+5:16
8340Tomas HultqvistTullinge SK Tullinge SK25:05640:0071:05:05+5:26
9422Christer SkoogKils OK Kils OK24:33340:45111:05:18+5:40
10339Göran LängheimTullinge SK Tullinge SK27:061339:1661:06:22+6:44
1112Björn RosendahlArla IF Arla IF25:16841:19121:06:35+6:57
1216David HuntBOK BOK28:501939:0451:07:54+8:16
13424Vincent LangeardValbonne Sophia Valbonne Sophia Antipolis Orie25:19944:47171:10:06+10:27
14278Lluís Alsius DalmauClub Orientació Club Orientació Catalunya27:381543:26131:11:04+11:26
15405Ryszard ChachurskiKU AZS WAT Warsz KU AZS WAT Warszawa27:481644:21151:12:09+12:30
1637Michal SmutnýDoudleby nad Orl Doudleby nad Orlicí29:552543:29141:13:24+13:45
17533Arnfinn PedersenActive Travel No Active Travel Norway AS27:371446:31221:14:08+14:30
18399Gunnar SvanbergJärfälla OK Järfälla OK27:481646:22201:14:10+14:32
19341Mats KarlssonTullinge SK Tullinge SK27:561846:22191:14:18+14:40
20379Fernando CostaGD4C GD4C29:332244:46161:14:19+14:41
21142David KinghamWAOC WAOC30:142745:39181:15:53+16:15
22449Rune StraeteWing OK Wing OK29:082048:01251:17:09+17:30
23520Juan Manuel Lasso FriasClub Deportivo P Club Deportivo Portillo29:512447:40241:17:31+17:53
24461Sergi Fernŕndez BaldellouGrions Orientaci Grions Orientació30:072647:37231:17:44+18:06
2511Bjorn AlpbergAlmby IK Almby IK29:482348:14271:18:02+18:24
26417Arne Hĺkon JřrgensenSandefjord Orien Sandefjord Orienteringsklubb31:262948:57291:20:23+20:45
27392Žilovas DevisTakas OSK Takas OSK31:483150:17331:22:05+22:27
28141Peter HaynesWAOC WAOC33:363548:43281:22:19+22:40
2959Peter HarrisHALO HALO33:073449:24311:22:31+22:53
304Mark HeikoopAligots Aligots31:563251:13341:23:09+23:31
31280Jaume Miralles FabreguesClub Orientació Club Orientació Catalunya33:373649:38321:23:15+23:37
32415Rezs? SzalókiGyöngyösi Tájfut Gyöngyösi Tájfutó Klub36:214148:07261:24:28+24:50
33372Rolf HedigerOLC SKOG FRIBOUR OLC SKOG FRIBOURG33:033354:52371:27:55+28:16
34373Dominique BruylantASUB Orientation ASUB Orientation33:543754:03351:27:57+28:19
35432Patrick SinicoChâteaurenard Or Châteaurenard Orientation41:344649:03301:30:37+30:59
36428Jan BouwmanKölner OL-Team Kölner OL-Team36:033954:54381:30:57+31:19
3766Vidar DanielsenIL Tyrving IL Tyrving36:134055:08391:31:21+31:43
38370Olivier BaechlerOLC SKOG FRIBOUR OLC SKOG FRIBOURG41:034556:25401:37:28+37:49
39398Kenneth PetterssonJärfälla OK Järfälla OK37:35431:02:29451:40:04+40:25
40499Jan SveenRaumar orienteri Raumar orientering40:57441:00:07431:41:04+41:25
4161Erik GrřndalenHamar OK Hamar OK37:18421:05:27471:42:45+43:06
42115Clive WilsonSYO SYO30:42281:22:22531:53:04+53:25
4349Jose MadozFundi-o Fundi-o43:53471:11:51501:55:44+56:06
44138Eduardo Víctor Ramos LozanoUSC USC48:13481:10:17491:58:30+58:51
45431Daniel LamorletteChâteaurenard Or Châteaurenard Orientation51:26491:12:30512:03:56+1:04:17
46500Morten EngebretsenRaumar orienteri Raumar orientering1:10:20501:18:41522:29:01+1:29:22
47100Alex Sanchez SebastianSafrunners Safrunners1:41:54511:36:35553:18:29+2:18:50
 
342Hans SundqvistTullinge SK Tullinge SK27:0212dnf
109Kieran DevineSOC SOCmp1:02:5046
543Tor Willy SolbergseterAustmarka Austmarka29:2721mp
444Jürgen KohlerUSC Magdeburg USC Magdeburg46:2921
1Gerard Derome1307 130759:4241
474Pere Llorens CasesClub Orientació Club Orientació Berguedŕ1:29:2554
343Rudolf HersénTullinge SK Tullinge SK31:2830
550Pedro Mayol ClementeMURCIA-O MURCIA-O34:4938
460Santi GuillenGrions Orientaci Grions Orientació54:3036
128Josep M. CorsUPC UPC1:00:0442
127Lucas de Feo AlemanyUPC UPC1:09:4048
119Conrad Meseguer SebastiaU.E.VIC U.E.VIC1:00:5844
657Blanca ExpositoIndividuals/No c Individuals/No clubdns
 
 
 
Women Ultra Vets (W65+) (11)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1403Birgitta BillstamJärfälla OK Järfälla OK28:06139:1531:07:210:00
239Liz DrewEBOR EBOR28:49239:5541:08:44+1:23
318Katy DyerBOK BOK30:43439:0621:09:49+2:28
467Kari PedersenIL Tyrving IL Tyrving32:01538:1311:10:14+2:53
5402Anne LundmarkJärfälla OK Järfälla OK29:46344:3471:14:20+6:59
6498Kaija TurkuHelsingin Suunni Helsingin Suunnistajat/Ogeli32:46646:2181:19:07+11:46
7441Madeleine DIEUDONNEASMBCO ASMBCO38:38744:2661:23:04+15:43
8407Birgit OlsenTisvilde Hegn OK Tisvilde Hegn OK40:57843:1551:24:12+16:51
9553Jenny CollyerSOS SOS41:20949:5091:31:10+23:49
 
486Gertrud FesselerOLG Dachsen OLG Dachsenmpmp
2Annie Derome1307 13071:17:3010
 
 
 
Men Ultra Vets (M65+) (17)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
188Kai SaksmanOK TON OK TON29:50240:0511:09:550:00
2497Vesa TurkuHelsingin Suunni Helsingin Suunnistajat/Ogeli29:37140:2431:10:01+0:06
317Mark DyerBOK BOK32:00440:0821:12:08+2:13
4406Klaus OlsenTisvilde Hegn OK Tisvilde Hegn OK31:44342:2841:14:12+4:17
5483Albert FreiOLG Dachsen OLG Dachsen34:30842:4451:17:14+7:19
6344Ingemar LarssonTullinge SK Tullinge SK32:52544:2871:17:20+7:25
7140Knut SkjesetVang OL Vang OL34:19743:5461:18:13+8:18
8410Gábor MolnárHegyisport Szent Hegyisport Szentendre Egyesüle33:51647:3991:21:30+11:35
9108John PittamSO SO40:581146:5481:27:52+17:57
10400Lars JonassonJärfälla OK Järfälla OK36:09952:40121:28:49+18:54
1182Adrian BarnesNATO NATO43:021349:53111:32:55+23:00
12493Ulf KristenssonHalmstad OK Halmstad OK40:061053:32131:33:38+23:43
13552John CollyerSOS SOS52:001448:42101:40:42+30:47
1438Christopher DrewEBOR EBOR42:551259:12151:42:07+32:12
 
366Gérard LefrançoisA C Beauchamp A C Beauchampmp56:3914
439Roland DieudonnéASMBCO ASMBCO57:2315mp
482Theo FesselerOLG Dachsen OLG Dachsendnfdnf
 
 
 
Women Elite (37)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1420Isia BassetASUL Sports Natu ASUL Sports Nature28:23150:0911:18:320:00
286Caroline CraigNGOC NGOC32:47354:4131:27:28+8:55
357Moa SjöbergGöteborg-Majorna Göteborg-Majorna OK32:22255:3951:28:01+9:28
4421Juliette BassetASUL Sports Natu ASUL Sports Nature35:03855:2441:30:27+11:54
563Anu UhotoinenHiidenkiertäjät Hiidenkiertäjät34:43756:0171:30:44+12:12
6334Ma?gorzata SzeligaUKS Orientpark UKS Orientpark Iwiny34:09556:4681:30:55+12:22
7448Katarína HrašnováKOB Sokol Pezino KOB Sokol Pezinok34:16657:1191:31:27+12:54
8111Karolina HellbergSundbybergs IK Sundbybergs IK37:171354:1821:31:35+13:02
9251Laia Gil ClaperaMontsant Montsant35:28957:45101:33:13+14:41
1065Magdalena CarlsteinIFK LIDINGÖ IFK LIDINGÖ35:531157:54121:33:47+15:14
11468Mar Serrallonga RosellGrions Orientaci Grions Orientació35:391059:16131:34:55+16:23
127Laura BausAligots Aligots37:191457:47111:35:06+16:33
13156María Coloma PeńateGOCAN GOCAN36:44121:01:45151:38:29+19:56
14529Meri ChkripeskaOK Zlatovrv OK Zlatovrv39:40151:02:23161:42:03+23:31
1570Alla ZininaLOSIny53 LOSIny5341:06161:04:09181:45:15+26:42
16542Aida UrgellGrup d'Orientaci Grup d'Orientació Les Corts42:03181:05:27191:47:30+28:57
17476Marta PalauClub Orientació Club Orientació Berguedŕ45:09231:02:42171:47:51+29:18
18395Maneglia MarionORIENT'ALP ORIENT'ALP42:15191:07:11201:49:26+30:53
19409Isabell JänichKaulsdorfer OLV Kaulsdorfer OLV Berlin41:42171:08:09221:49:51+31:19
20526Barbara HauserOLC Wienerwald OLC Wienerwald43:06211:08:40231:51:46+33:14
2158Isabella LagoGöteborg-Majorna Göteborg-Majorna OK43:53221:08:03211:51:56+33:24
22430Vera WollgartenKölner OL-Team Kölner OL-Team42:37201:09:27241:52:04+33:32
23429Maren PussakKölner OL-Team Kölner OL-Team50:35251:12:28262:03:03+44:30
24106Siobhan HennSLOW SLOW56:18291:12:24252:08:42+50:09
2589Maiki MaalbergOK Vőru OK Vőru53:23281:19:47302:13:10+54:37
26436Maria Jesus Rodriguez MourińoMontańeiros de P Montańeiros de Pontevedra-A Ro51:17271:26:46312:18:03+59:30
 
559Monica AguileraClub Orientació Club Orientació Catalunya34:054mp
554Marta Guijo AlonsoVía de la Plata Vía de la Platamp55:506
71Elena VetrovaLOSIny53 LOSIny5356:5530mp
294Lucía PargaClub Orientació Club Orientació Catalunya47:0424
8Claudia Baus SamaranchAligots Aligots1:01:2214
328Zélia Viana.COM-Clube de Or .COM-Clube de Orientaçăo do Mi1:13:5928
496Carla MacedoClube de Orienta Clube de Orientaçăo de Viseu -1:33:0332
532Marika MattilaHelsingin Suunni Helsingin Suunnistajat50:4226
132Miriam Carretero MiguelUPC UPC1:15:4529
530Milena ChkripeskaOK Zlatovrv OK Zlatovrv1:13:1427
295Julia RiusClub Orientació Club Orientació Catalunyadns
 
 
 
Men Elite (52)
PlStnoNameClubS1S2TimeDiff.
1509Řystein Kvaal ŘsterbřIFK Lidingö SOK IFK Lidingö SOK27:39145:0411:12:430:00
262Olli-Pekka KoistinenHiidenkiertäjät Hiidenkiertäjät28:42246:3021:15:12+2:29
3472Pau Llorens CaellasClub Orientació Club Orientació Berguedŕ29:18349:5941:19:17+6:33
4504Olivier Blanc TranchantO'Jura O'Jura30:25449:5631:20:21+7:37
5503Oscar Vila SempereC.E. Colivenc C.E. Colivenc32:15750:2251:22:37+9:54
6502Borja Vila SempereC.E. Colivenc C.E. Colivenc32:24851:0661:23:30+10:47
7419Marian BassetASUL Sports Natu ASUL Sports Nature31:34652:0691:23:40+10:57
8673Pol Rŕfols PerramonClub Orientació Club Orientació Catalunya33:02952:47101:25:49+13:06
975Martin NilssonMALUNGS OK MALUNGS OK33:131053:00111:26:13+13:30
1035Ayoze Infante ConejoCocan Tenerife Cocan Tenerife36:001251:2071:27:20+14:37
11331Wojciech PachnikUKS Orientpark UKS Orientpark Iwiny36:351551:3881:28:13+15:29
12239Eduard Vizcaya RoldanMontsant Montsant35:041157:57141:33:01+20:18
13276Magí LlaveriaClub Orientació Club Orientació Catalunya36:371658:21151:34:58+22:14
14330Mateusz MadejUKS Orientpark UKS Orientpark Iwiny36:171359:26171:35:43+23:00
1587Ben BeresfordNOC NOC36:27141:01:22201:37:49+25:06
16232Riivo RooseIndividuals/No c Individuals/No club38:25181:01:35211:40:00+27:16
17332Marek WojnowiczUKS Orientpark UKS Orientpark Iwiny40:04201:00:36191:40:40+27:56
18274Quim Solé LlobetClub Orientació Club Orientació Catalunya39:24191:02:23231:41:47+29:03
19273Jaroslav NajmanClub Orientació Club Orientació Catalunya42:56221:02:02221:44:58+32:15
20105Dan LewingtonSLOW SLOW46:272658:53161:45:20+32:36
21275Roger Solé LlobetClub Orientació Club Orientació Catalunya43:03231:06:03281:49:06+36:22
22457Toni Serrallonga GaschGrions Orientaci Grions Orientació46:02241:05:20271:51:22+38:38
23527Óscar Hernáiz SánchezRiOjA-O RiOjA-O46:06251:06:53291:52:59+40:15
24545Benedetto VinciA.s.d. Orienteer A.s.d. Orienteering Academy Pu51:05291:10:11322:01:16+48:32
25536Tor Arve Bjřrnst StrandActive Travel No Active Travel Norway AS48:37271:12:41352:01:18+48:34
2692Manuel López MedinaOrientaGC OrientaGC51:16301:11:54342:03:10+50:27
27505Javier Hernando Pérez OramasClub de Orientac Club de Orientación Estrella P49:41281:18:40392:08:21+55:37
2822Ferran Santoyo MedinaC.E.FARRA-O C.E.FARRA-O55:23311:15:22372:10:45+58:01
2924Sergio HerreroCDCEBE CDCEBE57:14321:20:01402:17:15+1:04:31
30238Francesco StefanachiIndividuals/No c Individuals/No club1:07:50341:15:09362:22:59+1:10:15
31490Óscar Vicente Bordón PastorO-riéntate O-riéntate1:01:36331:41:27432:43:03+1:30:19
 
491Jorge Guedes ArtilesO-riéntate O-riéntatemp1:04:0325
36Šimon SmutnýDoudleby nad Orl Doudleby nad Orlicí40:4421mp
125Sergio Cristobal BravoUPC UPCdnf56:3213
511Simăo CardealOriMarăo OriMarăo1:34:0842
123Ricard MasferrerUE Sabadell-O UE Sabadell-O1:18:1238
97Henrik JohannessonRonneby OK Ronneby OK30:415
676Eloi MartíIndividuals/No c Individuals/No club36:5117
495Miguel NobregaClube de Orienta Clube de Orientaçăo de Viseu -1:02:4124
327Carlos Viana.COM-Clube de Or .COM-Clube de Orientaçăo do Mi1:10:2433
3Marc SalaAligots Aligots1:08:0531
233Mario ChristinerIndividuals/No c Individuals/No club1:00:1318
367Manuel DiasLisboa OK Lisboa OK1:07:4430
510Gil Alves SerafimOriMarăo OriMarăo1:04:2026
675Joan Barí LladósIndividuals/No c Individuals/No club1:25:0241
674Biel Rŕfols PerramonClub Orientació Club Orientació Catalunya53:5012
236Daniel Portal GordilloIndividuals/No c Individuals/No clubdns
234Daniel Degrŕcia ArnauIndividuals/No c Individuals/No clubdns
272Josep PalauClub Orientació Club Orientació Catalunyadns
508Pedro Tiago GomesPTG PTGdns
437Pascale MiailheOPA Avignon OPA Avignondns
237Dídac San JoséIndividuals/No c Individuals/No clubdns